Dziedātājai Múr otrais singls no topošā albuma

17. oktobrī iznāk jaunās dziedātājas Múr otrais singls un tā vizualizācija no topošā debijas albuma.

Lasīt tālāk
“Ducele” patriotiskajā dziesmas video skatāmas iespaidīgas Latvijas brīvības cīņu rekonstrukciju ainas!

Latviešu ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” aktualizē dziesmu “Vidi, vidi ezeriņi”

Lasīt tālāk
Alternatīvā/indie rok grupa Sub Scriptum izdod singlu ar video

Četri čaļi, kuri izkāpa no orķestra bedres, lai spēlētu īstu roku! Oktobris ir atnesis ne tikai rudeni, bet arī ar pārsteigumu no alternatīvās rokgrupas ,,Sub Scriptum’’. Tiek izdots jauns singls un video klips "Kārtējais ikdienas uzbrukums’".

Lasīt tālāk
Noklausies DJ Dween jaunāko remix Kaspars Maks dziesmai Labrīt Mīļā.

Noklausies DJ Dween jaunāko remix Kaspars Maks dziesmai Labrīt Mīļā.

Lasīt tālāk
Jānis Aišpurs radījis dziesmu Aijai Andrejevai.

Dziedātāja Aija Andrejeva turpina darbu pie sava jaunā solo albuma, kuru kompānija “Mikrofona ieraksti” plāno izdot nākamā gada 11. februārī.  Dziesmas video filmēja un montēja Uldis Dirnēns.

Lasīt tālāk
Jaunā un daudzsološā dziedātāja Patrisha vakar prezentēja jaunu dziesmu un video

Patrishai, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ir tikai 16.gadi, bet viņas kontā ir neskaitāmi vokālie konkursi Latvijā un ārpus tās. Nesen nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā. Izdevusi savas dziesmas “Clock” un “Svešās zvaigznes” un vakar klausītāju un lielajam fanu pulkam tika prezentēta jauna dziesma un video - “Memories”.

Lasīt tālāk
Rokgrupa ”B Optimist” publicē jaunu dziesmu ar videoklipu no oktobrī gaidāmā EP

25. septembrī rokgrupa B OPTIMIST publicē jaunu dziesmu ar video no oktobrī gaidāmā EP. Dziesma „Lodes” ir stāsts par gaidīšanu un ilgošanos. Šoreiz 3D animācijā veidotā klipa stāstu izdejo divi tēli, kuri piedzīvo gan satikšanās prieku, gan samierināšanos, otru zaudējot.

Lasīt tālāk
Gaidot albumu "Veidenbaums. Vaidi un gaidi", publisko dziesmu "Ir labi"

Tuvojoties latviešu dzejnieka Eduarda Veidenbauma 150. dzimšanas dienai, radio "Naba" publisko šajā vasarā tapušos ritmiskās mūzikas ierakstus, kas tiks apkopoti vienā izlasē “Veidenbaums. Vaidi un gaidi.” Pirmais ieraksts no gaidāmā albuma, kas tiek nodots novērtēšanai, ir electro-clash muzikālās apvienības “MMMM” skaņdarbs “Ir labi”.

Lasīt tālāk
Pašmāju dzīvās mūzikas grupa "Tvērumi" publicē videoklipu jaunākajam singlam “Lampu drudzis”

Pašmāju dzīvās mūzikas grupa "Tvērumi" publicē videoklipu jaunākajam singlam “Lampu drudzis”, kas ir pirmais priekšvēstnesis topošajam albumam “Nekad nekur”.

Lasīt tālāk
Mūziķi apvienojušies dziesmā par godu Latvijas simtgadei un projektam "1836"

Daudziem mūziķiem apvienojoties, ierakstīta un publiskota Laura Valtera dziesma un video "1836", kas veltīta Latvijas simtgadei un projektam "1836", kura devīze ir "Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!".

Lasīt tālāk
Dziesminieks Intars Zommers savā jubilejā dāvina jaunu dziesmu
Domās atvadāmies no vasaras, kas šogad, šķita, bija pavisam skopa ar īstu "siena laiku", bet, tik un tā mīļa un piedzīvojumiem bagāta. 22. septembris iezīmējas arī ar latvju tautas eposa "Lāčplēsis" radītāja, dižgara Andreja Pumpura dzimšanas dienu, un arī dziesminieks Intars Zommers šajā dienā, šogad, atzīmē savu pilngadības svētku, apaļo, divdesmito jubileju.
Tuvojoties šai dienai, mākslinieks, rūpīgi gatavoja "skaņu torti", ar kuru pacienāt klausītājus...
Lasīt tālāk
Laura Raila ar grupu ieraksta glamūrīgu mūzikas video

Laura Raila ar grupu The Power Band, kuras sastāvā ir Didzis Soste uz taustiņiem, Edgars Raila uz sitamajiem instrumentiem un Daniēls Pelcis uz basa, nupat Melngalvju namā nofilmējusi krāšņu video, fantastiski skaistā zāle klipam piešķir īpašu auru.

Lasīt tālāk
Grupa “On My Way” Jelgavas BMX trasē uzfilmē sportisku dziesmas video!

Jaunās dziesmas “Mums tur jātiek” mūzikas un vārdu autors ir grupas līderis Gatis Mūrnieks. To studijā kopā ar grupu producējis Artūrs Palkevičs, kura kontā ir sadarbība ar Ainaru Virgu, Antru Stafecku, Martu Ritovu, Maestro Raimondu Paulu un daudziem citiem.

Lasīt tālāk
Dons izdod jaunu dziesmu "Pa ceļam" un izziņo koncertu

Jaunu dziesmu "Pa ceļam" un tās videoklipu publicējis pašmāju dziedātājs Dons.

Lasīt tālāk
Normunds Liepiņš piedāvā videoklipu dziesmai ‘’Sapynā nūbeju’’

Normundu Liepiņu kā dziedātāju plašāka sabiedrība ievērojusi kā Latvijas šlāgermūzikā atpazīstamā dueta Inga un Normunds dalībnieku. Duets mūzikas jomā jau darbojas 17 gadus un ir izdevis 10 albumus, no kuriem gandrīz katrā Normundam ir kāda solodziesma. Dziesma ‘’Sapynā nūbeju’’ vai literārajā valodā ‘’Sapnī biju’’ ir iekļauta dueta jaunākajā gara darbā - latgaliešu dziesmu albumā ‘’Munai Latgolai’’.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti