Iznākusi DUETA SANDRA jaunākā dziesma VELTĪJUMS

Iznākusi DUETA SANDRA jaunākā dziesma VELTĪJUMS

Lasīt tālāk
Tapis videoklips Aminatas singlam “Your Arms”

Jutekliski pavasarīgajam Aminatas singlam “Your Arms” nupat radīts ne mazāk izjusts videoklips. Tas tapis sadarbībā ar režisoru Steve Spencer un fotogrāfu Tomass Lukomsky.

Lasīt tālāk
Dziedātājs Lauris Reiniks publicējis jaunu dziesmu "Es domāšu par tevi"

Dziedātājs Lauris Reinis publicējis jaunu dziesmu "Es domāšu par tevi" un arī dziesmas videoklipu, kurā ļaujas jutekliskai dejai ar dejotāju Līgu Kravaci.

Lasīt tālāk
Ainārs Bumbieris iedzied latviski eirovīzijas uzvarētājdziesmu

Ainārs Bumbieris iedzied latviski eirovīzijas uzvarētājdziesmu

Lasīt tālāk
“Ryga” piedāvā savas aktuālās dziesmas “Say You Love Me Now” remiksu.

“Ryga” piedāvā savas aktuālās dziesmas “Say You Love Me Now” remiksu.

Lasīt tālāk
Aija Andrejeva ieraksta kopīgu dziesmu ar savu tēvu Alex

Aija Andrejeva ieraksta kopīgu dziesmu ar savu tēvu Alex. Aija Andrejeva pašlaik intensīvi strādā pie sava jaunā studijas albuma, kuru plānots laist klajā šī gada oktobrī.

Lasīt tālāk
Dziedātāji Guna Pūcīte, Lauris Valters un ģitārists Gints Smukais sagatavojuši saviem klausītājiem siltu, pavasarīgu un muzikālu sveicienu

Dziedātāji Guna Pūcīte, Lauris Valters un ģitārists Gints Smukais pirms vasaras iestāšanās, sagatavojuši saviem klausītājiem siltu, pavasarīgu un muzikālu sveicienu - dziesma "Mēs" un dziesmas video.

Lasīt tālāk
Edavārdi iejūtas fizikas skolotāja tēlā grupas Nando dziesmas videoklipā

Meiteņu popgrupas Nando dziesmas “Fizikas skolotājs” klipā, skolotāja tēlā iejuties pazīstamais latviešu repa izpildītājs Edavārdi.  Par klipā redzamo mākslinieku stilu rūpējusies jaunā stiliste un Ainara Mielava meita Marta Mielava.

Lasīt tālāk
Grupai „Židrūns” jauns video – „Tur, kur neķer”

Vēl pirms Lielās talkas neatkarīgās rokmūzikas grupa „Židrūns” devās Latvijas mežos un laukos, kur aizvadīja vairākas filmēšanas talkas Drustos, Piebalgā un citviet Vidzemē. Darba rezultāts ir video versija dziesmai „Tur, kur neķer”.

Lasīt tālāk
Grupa JAUDA prezentē savu jauno studijas ierakstu.

Pirms pāris dienām grupa JAUDA no Līvāniem laidusi klajā savu pēdējo studijas ierakstu un pabeigusi darbu pie dziesmas video klipa.

Lasīt tālāk
Jaunie mūziķi Patrisha un Miks Galvanovskis laiž klajā savu jaunāko singlu un tā videoklipu - "Sāpes nepāriet".

Jaunie mūziķi Patrisha un Miks Galvanovskis klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu un tā videoklipu - "Sāpes nepāriet". Dziesma ierakstīta "Shine records" studijā, savukārt, videoklips ir tapis sadarbībā ar video producēšanas kompāniju "38 special videography". Abi jaunie dziedātāji ir vārdu un mūzikas autori. Dziesmas studijas ierakstu palīdzējis izveidot Paulis Straume. 

Lasīt tālāk
Iznācis mūzikas video Sniedzes Prauliņas singlam “Nemēģini”  no gaidāmā albuma “Inkrustācija”

Tuvojoties Sniedzes Prauliņas soloalbuma “Inkrustācija” atklāšanai, kura notiks sestdien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, mūziķe publiskojusi mūzikas video otrajam albuma singlam “Nemēģini”. To veidojusi apvienība “Cinemouts”, kurā darbojas skolas vecuma jaunieši, kurus vieno aizrautība ar kino un tā veidošanas procesu. 

Lasīt tālāk
Iznācis Ievas Sutugovas albuma STĀSTI otrā singla videoklips

Aktīvi gatavojoties sava debijas albuma Latvijas koncerttūrei aprīļa vidū, dziedātāja Ieva Sutugova prezentē otrā singla ‘’Pulkstenis pie sienas’’ videoklipu.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti