Jaunums! Normunds Rutulis - Ai, brāļi, brāļi, tēva dēli!

Jaunums! Normunds Rutulis - Ai, brāļi, brāļi, tēva dēli!

Jaunums! Normunds Rutulis - Ai, brāļi, brāļi, tēva dēli!

Vēlā pavasarī un vasarā tika publiskoti pirmie trīs singli no topošā Normunda Rutuļa solo albuma, kurā apkopotas 12 jaunas maestro Raimonda Paula dziesmas. “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)” un “Atskrien raiba dievgosniņa” ir pieprasītas Normunda koncertos un tās ir kļuvušas par stabilu to sastāvdaļu. “Dievgosniņa” Latvijas radio 2 spēlētāko dziesmu topā noturējās 9 nedēļas,  divas no tām pirmajā vietā.

Nākamā aiz “Punktiņa un komatiņa” ir dziesma, kuras tautiskā melodijas līnija un šķipsniņa etnogrāfiskā skanējuma ļāva saprast, ka tai jābūt publicētai īsi pirms Latvijas valsts simtgades svinībām. Galvenie tēli šajā stāstā ir spēcīgi latviešu vīri, savas Dzimtenes sargi, tādi, kuri spēj piepildīt sentēvu cerības - par Tēvzemi un brīvību!

Albuma skaņu ieraksta producenti un aranžētāji ir Jānis Kalve un Lotars Lodziņš. Tā ierakstos savu roku pielikuši arī taustiņinstrumentālists Kārlis Indrišonoks, mūziķis Normunds Jakušonoks, dziedātājas Rūta Dūduma un Anmary, kā arī repa meistars Mixmaster AG.

Albums klajā nāks 2019.gada pavasarī, kam sekos koncerttūre tā paša gada septembra un oktobra mēnesī.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku