Līga Rīdere visām Latvijas sievietēm dāvina savas dziesmas “Ja tu mīli” remiksu

Līga Rīdere visām Latvijas sievietēm dāvina savas dziesmas “Ja tu mīli” remiksu

Līga Rīdere visām Latvijas sievietēm dāvina savas dziesmas “Ja tu mīli” remiksu.

Līga Rīdere ir tā sirsnīgā vetārste, kas ieguva 2.vietu XFaktora pirmajā sezonā un no tās dienas kļuvusi ļoti iemīļota māksliniece daudziem klausītājiem. Māksliniece uz lauriem neguļ, bet katru dienu strādā, lai šogad izdotu savu pirmo solo albumu. Šodien, starptautiskajā Sieviešu dienā, māksliniece visām sievietēm dāvina savas pirmās solo dziesmas “Ja tu mīli” remiksu.
Līgas pirmā oficiālā dziesma “Ja Tu mīli” bija kā mazs albuma priekšvēstnesis, kas tika izdots 2018.gada 24.augustā. Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Vitholds Smolders. Dziesmas producenti - Vitholds Smolders, Ritvars Šreibers, Klāvs Skujiņš. Dziesmas oriģinālieraksta, miksa un māstera producents ir Kārlis Šteinmanis. Dzīvos instrumentus iespēlēja paši dziesmas producenti - Klāvs Skujiņš (bungas), Ritvars Šteibers (ģitāra un akustiskā ģitāra), bet bass - Arturs Gruzdiņš. Bet dziesmas remiksa autors ir labi zināmais latviešu populārāko dziesmu remiksētājs Mart Inc. jeb Mārtiņš Pīzelis.
Mārtiņš Pīzelis:

“..Man piedāvāja izveidot remiksu dziesmai “Ja Tu Mīli”. Tā kā oriģināls man likās ļoti feins, tad ar lielāko prieku ķēros pie darba! Remiksu ieturēju “moombahton” noskaņās. Ceru, ka gala rezultāts patiks visiem Līgas Rīderes mūzikas cienītājiem un ne tikai!..” 

Ideja par Līgas pirmās solo dziesmas remiksu radās spontāni. Tā kā Līgas pirmās divas dziesmas ir liriskas, lēnas, tad gribējās kādu no dziesmām atsvaidzināt ar deju ritmiem. Līga Rīdere:

“..Ja Tu mīli ir mana debijas dziesma, kura ļāva man sākt ceļu uz savas mūzikas radīšanu. Dziesma ir enerģiska un vēlējos, lai tās pavadījumā kāds var arī padejot. Tādēļ talkā nāca Mart Inc. ar savām idejām un tapa “Ja Tu mīli” deju mūzikas noskaņā!..” 

Līga Rīdere šo dziesmu šai īpašajā sieviešu dienā dāvina visām Latvijas stiprajām, skaistajām, talantīgajām, veiksmīgajām sievietēm. Līga:

“..Lai šodien mīlestība pārņem pasauli un uzlādē ar jaunu enerģiju!..”

Līga Rīdere – “Ja Tu mīli” | Mart Inc. REMIX klausāms arī populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs: 

Seko Līgas Rīderes aktualitātēm šeit: 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku