Double Faced Eels publicē jaunu video kaverversiju „Paris”

Double Faced Eels publicē jaunu video kaverversiju, „Paris”

Kā nelielu atkāpi no šī gada „Supernovas” kaislībām, Double Faced Eels piedāvā noklausīties jaunu kaverversiju izpildītāju The Chainsmokers nesenajam skaņdarbam, „Paris”. Dziesmas videoversija ir pieejama grupas YouTube kanālā.

Pēdējos mēnešos Double Faced Eels regulāri publicē kaverversijas aktuāliem popmūzikas skaņdarbiem un publicē to videoversijas sociālajos tīklos. Ar šo un iepriekšējo kaverversiju (Bebe Rexha dziesmu „I Got You”) grupa ne tikai eksperimentē ar dažādiem skanējumiem un noskaņām, radot iedvesmu topošajam ceturtajam albumam, bet arī piedalās MTV konkursā „Cover of the Month”. Katru mēnesi jebkurš drosminieks var brīvā formā izveidot un YouTube publicēt savu kaverversiju aktuālā mēneša dziesmai, ko nosaka MTV, un pieteikt to konkursam vietnēmtvcoverofthemonth.com.

Grupa komentē: „Tas ir lieliski — mums nav pašiem jāizvēlas, kuru no aktuālajām popdziesmām pārveidot savā gaumē, un mums tiek radīts papildu izaicinājums, jo MTV var izvēlēties arī tādu dziesmu, kuru mēs paši neizvēlētos. 

MTV Cover of the Month: http://www.mtvcoverofthemonth.com/v/252070

 

 

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku