Mūziķis Miks Galvanovskis šorīt izdevis dziesmu "Māmiņai"

Mūziķis Miks Galvanovskis šorīt izdevis dziesmu "Māmiņai"

Mūziķis Miks Galvanovskis šorīt izdevis dziesmu "Māmiņai"

"Šorīt izdevu dziesmu "Māmiņai", kas veltīta manai un visām māmiņām. Šīs dziesmas vārdu autore ir Egija Kupste, kas uzticēja man šos vārdus pārveidot par dziesmas tekstu.", ziņo Miks Galvanovskis.

"Šī dziesma ir par mīlestību pret māti. Tā ir kā pateicība par to, ko viņa mums ir devusi, un tieši viņa ir iemesls, kādēļ mēs šeit esam. Šo mīlestību mēs katrs jūtam citādi,tādēļ mans veltījums izskan dziesmā. "Paldies, ka esi man",domāju, ka šos vārdus, kas minēti dziesmā, ir pelnījusi katra māmiņa. Šodien aicinu ikvienu novērtēt to, ko māmiņa mums šajā dzīvē ir devusi, kā arī aicinu atcerēties pateikt savai māmiņai paldies par to, ko viņa ir darījusi mūsu katra labā."

Savu solo karjeru Miks sācis pagājušās vasaras nogalē ar singlu "Pamosties vienam". Mūzikālās gaitas aizsācis 2015. gada valsts svētkos, veltot dziesmu savai zemei "Latvija", būdams solists grupas "Ne citu rīt" sastāvā. Savas tālākās gaitas turpinājis piedaloties Latvijas eirovīzijas atlasē ar dziesmu "Runaway", bet pēdējais redzamais sniegums ir singls "Sāpes nepāriet" sadarbībā ar jauno māklinieci Patrishu.

Dziesmas videoklipu veidojis Artis Millers un Matīss Suideikis. Dziesmu aranžējis Paulis Straume, čellu iespēlējusi Emīlija Rozenšteina un vokālu iedziedājis Miks Galvanovskis.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku