Dziedātāji Guna Pūcīte, Lauris Valters un ģitārists Gints Smukais sagatavojuši saviem klausītājiem siltu, pavasarīgu un muzikālu sveicienu

Dziedātāji Guna Pūcīte, Lauris Valters un ģitārists Gints Smukais sagatavojuši saviem klausītājiem siltu, pavasarīgu un muzikālu sveicienu

Dziedātāji Guna Pūcīte, Lauris Valters un ģitārists Gints Smukais pirms vasaras iestāšanās, sagatavojuši saviem klausītājiem siltu, pavasarīgu un muzikālu sveicienu - dziesma "Mēs" un dziesmas video.

"Dziesma sākotnēji tapa kā sveiciens kāzās jaunajam pārim, to toreiz jaunlaulātajiem nodziedāju kopā ar savu draugu. Laikam ejot, nodomāju, ka šo dziesmu vajadzētu kaut kādā veidā dokumentēt. Iepriekš nebiju dziedājusi vai veidojusi duetu, tāpēc man šķita interesanti uzaicināt un kopīgi ieskaņot šo dziesmu kopā ar Lauri Valteru. Forši, ka Lauris piekrita, liels paldies viņam par to!" atklāj dziedātāja.

Dziesmas vārdu autore ir režisore, dzejniece Gunta Krauze, savukārt mūzikas autore ir Guna Pūcīte.

"Abi mūziķi - Gints Smukais un Lauris Valters, man ir palīdzējuši šai dziesmai nonākt pie klausītājiem tādai kādu vēlējos. Ja būs vismaz vēl viens pāris, kuriem šī dziesma patiks tikpat ļoti kā pirmajam pārim, kuram to nodziedājām, tad šīs dziesmas misija ir izpildīta" par dziesmas nākotni domā Guna.

Jaunā dziedātāja Guna ir no Līvāniem un lai gan pavisam nesen nolēmusi veidot solo karjeru, viņas biogrāfijā ir jau vairāki vērā ņemami notikumi: Guna Pūcīte ir mūziķe, kas savas muzikālās gaitas sākusi 2009. gadā alternatīvās mūzikas grupas "Vadītājs konduktors" sastāvā kā soliste. Guna piedalījusies arī tādās radošajās apvienībās kā Double G, vintage stila vokālā grupa "Neaizmirstulītes", vokālajā grupā "Ambermusic" un sadarbojusies ar mūziķi Anitu Intaiti, šobrīd aktīvi darbojas Kuldīgas Bērnu un Jauniešu teātra studijā, kur Guna komponē mūziku amatierteātra izrādēm.

"Par video tapšanu visi vēlamies pateikt lielu paldies Rāmavas muižai, kur vienmēr ir omulīga gaisotne un sirsnīga uzņemšana, kā arī video operatoram Kristapam Slegam par video veidošanu!" pateicas mūziķi.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku