Miks Galvanovskis izdod savu jaunāko singlu “Man nevajag daudz” un video

Miks Galvanovskis izdod savu jaunāko singlu “Man nevajag daudz” un video

Miks Galvanovskis izdod savu jaunāko singlu “Man nevajag daudz” sadarbībā ar Kasparu Ansonu.

"Dziesma ir par mīlestību. Par to, ka mums dažreiz šis viens cilvēks var nozīmēt pilnīgi visu. Tā  ir veltīta manai draudzenei Martai Seržantei, kura jau otro reizi redzama dziesmas videoklipā un ar kuru iepazinos tieši pirms gada – manas debijas dziesmas “Pamosties vienam” videoklipa kastingā. Dziesmas videoklipu veidojis Artis Millers. Paldies par atbalstu videoklipa tapšanā “Džeka Riepām”.", par dziesmu stāsta Miks.

Dziesma "Man nevajag daudz" ir Mika Galvanovska sestā izdotā dziesma. Savas muzikālās gaitas viņš uzsāka 2015. gada valsts svētkos, veltot dziesmu savai zemei - "Latvija", būdams solists, grupas "Ne citu rīt" sastāvā.

Savu solo karjeru uzsāka pagājušās vasaras nogalē ar singlu "Pamosties vienam", kas uzvarēja Radio SWH raidījumā "Priekšnams", kļūstot par mēneša favorītu un nokļūstot radio rotācijā. Turpinājumā sekoja eirovīzijas atlase jeb "Supernova", kur startēja ar dziesmu "Runaway". Pēc Eirovīzijas atlases sekoja sadarbība ar dziedātāju Patrisha, izdodot dziesmu "Sāpes nepāriet", kas aprilī piedzīvoja savu pirmatskaņojumu. Šī gada maijā izskanēja arī Māmiņdienai veltīta dziesma – “Māmiņai”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku