Jaunā un daudzsološā dziedātāja Patrisha prezentējusi jaunu dziesmu un video

Jaunā un daudzsološā dziedātāja Patrisha vakar prezentēja jaunu dziesmu un video

Patrishai, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ir tikai 16.gadi, bet viņas kontā ir neskaitāmi vokālie konkursi Latvijā un ārpus tās. Nesen nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā. Izdevusi savas dziesmas “Clock” un “Svešās zvaigznes” un vakar klausītāju un lielajam fanu pulkam tika prezentēta jauna dziesma un video - “Memories”.

Dziesmas “Memories” aranžētājs ir jau labi pazīstamais Kaspars Ansons, bet dziesmas vārdi un mūzika pieder pašai Patrishai. Patrisha par dziesmas tapšanu: “..Šī mana oriģināldziesma tapa jau kādu labu laiciņu atpakaļ, manuprāt, ka jau pirms kāda gada. Parasti no sākuma sarakstu dziesmas tekstu un pēc tam spēlējot ukuleli vai ģitāru, dziedu kaut ko, līdz sanāk kaut kas interesants - tāpat arī tapa šī dziesma. Tad kādu labu laiku šo dziesmu neaiztiku, tikai pierakstītā veidā to noliku malā un neaiztiku. Pienāca šīs, nu jau paskrējušās, vasaras sākums un man uzrakstīja producents Kaspars Ansons par vēlmi sadarboties, respektīvi - ierakstīt kādu dziesmu, kura ir manis pašas rakstīta. No sākuma es domāju “Nu bāc! Ko es tagad darīšu?”, jo dziesmas man nebija, bet tad atcerējos par vienu dziesmu, kura man stāv mājās plauktiņā ierakstīta kladītē. Dziesmai devu nosaukumu “Memories”, tā tika iedziedāta, tai tika sakomponēta lieliska aranžija un tā radās šī jaunā oriģināldziesma!..” Kaspars Ansons par Patrishu saka īsi un kodolīgi: “Nu talantīga, jauna, pati raksta dziesmas. Viss labi!”

Video stāsta par bohēmisko Patrishu, kam patīk gleznot, kam patīk zīmēt mandalas, kam garšo zefīrs un kas ar savām pozitīvajām domām ik dienu izkrāso sevi un savu apkārtni. Video tika filmēts radošajās “Darbnīca” telpās, kur talantīgais režisors un operators Ritvars Bluka un gaismotājs Nikita Karpovs radīja īpašu, bohēmisku, radošu jaunās mākslinieces vidi.

Patrisha par video un tā tapšanu: “..Pašā sākumā, kad dziesma vēl nebija līdz galam pabeigta, man jau galvā sāka parādīties vīzija iespējamajam videoklipam. Sākumā domāju par rudens ainām, par puisi sarkanā mētelī un zvaizgžņotām debesīm, taču, kad dziesma jau bija gala veidolā arī klipa vīzija pārtapa realitātē, kas neiekļāva iepriekš minētās ainas . Videoklipu filmēja Ritvars Bluka, bet pirms pašas filmēšanas vēl kārtīgi apdomājām iespējamās vietas, kur to darīt un kādā stiliņā. Beigās viss sanāca ļoti vienkārši, bet skaisti un atmosfēriski + neliels humoriņš arī neizpalika!..”

Ritvars Bluka par sadarbību: “..Patrisha ir ļoti forša meitene, tāpat ka visi iesaistītie cilvēki. Bija viegli un patīkami strādāt. No sākuma man bija pavisam cita vīzija klipam, darot sanāca pavisam savādāk, kas tagad atgādina vienu skaistu filmu ar Patrishu galvenajā lomā. Priekā!..”

Patrisha – “Memories” (official video):

Patrisha vēlās teikt lielu paldies visiem, visiem, kas palīdzēja video filmēšanā un dziesmas fotosesijas tapšanā – paldies Cinnamon Concept un personīgi Antrai Hannai Pujēnai, Agneses Zeltiņas rotām, briļļu veikalam Take A Look un personīgi Ritai K.Zumbergai, paldies Jekaterinai Starodubcevai, Elīnai Ivickaitei un Evitai Leismanei, paldies Mājas zefīriņiem un ManDala par skaistajiem Patrishas kolekcijas auskariem. Paldies Nice Place Telpai par vakardienas sirsnīgo uzņemšanu! Turpinājums noteikti sekos!


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti