Matīss Pavītols laiž klajā dziesmu “Mono”

Matīss Pavītols laiž klajā dziesmu “Mono”

Matīss Pavītols laiž klajā dziesmu “Mono”.

Dziesma “Mono” ir koverversija, kuras pamatā ir mana tēva, Jura Pavītola 1970.gados tapusī dziesma “Paššaustīšanās monologs” ar Agra Pilsuma sarakstītu tekstu, pieņemu ka rakstīta par kādu daiļā dzimuma būtni,
Bet man "….tā ir par bērnības laiku, kad kopābūšanai ar tēvu bija atvēlēti vien īsi mirkļi.Tētis bija aizņemts, viņu vajadzēja daudziem. Es to dzirdu un izpildu caur maza zēna acīm… līst lietus, pasaule apstājas, Tas ir mans laiks, tie ir mani brīži, ar tēti,”.

Kas es esmu un ko daru.

Esmu sevis meklējumos kopš vien sevi atceros. Dažas no manām šķautnēm- tēvs, vīrs, dēls, pilsonis, aktieris, bunzinieks. Spēlējis dažādos ansambļos līdz sasirgu ar azartatkarību un nogāju līdz dzīves zemākam punktam kurš man daudz atklāja par mani pašu. Šā trieciena iespaidā sāku mācīties dziedāt, spēlēt ģitāru , rakstīt mūziku, meklēt ko vairāk par redzamo un uzdrīkstēties ko vairāk. Savu pārdzīvojumu lieku par pamatu visam ,kas ar mani tālāk notiks. Mēģinu atļauties būt sev pašam .

Pēdējais redzamākais veikums- X Faktor Latvija mirkļbirka-sezonas skatītākais video ar 260 000 skatījumu.

Jaunajai versijai ar jaunu nosaukumu aranžējumu veidojis Matīss Pavītols kopā ar Jāni Straumi, bet ieraksts veikts producenta Ginta Stankeviča studijā “Factory Sounds Studio”.

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku