Rassell prezentē savas jaunās dziesmas ''Ревность'' videoklipu

Rassell prezentē savas jaunās dziesmas ''Ревность'' videoklipu.

Rassell prezentē savas jaunās dziesmas ''Ревность'' videoklipu.

Pašmāju mūziķis un producents Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, nodod klausītājiem savu jaunāko dziesmu - ''Ревность'' ("Greizsirdība"), kā arī tās videoklipu.
Dziesmas un videoklipa vadmotīvs ir par pāra attiecībām - mīlestību un greizsirdību. Rassell kopā ar savu mīļoto draudzeni jaunajā videoklipā ''Ревность'' simboliski izspēlē greizsirdību attiecībās. Videoklipa stāstā ir apspēlēta situācija, kad kāds no pāra paliek greizsirdīgs pārpratumu dēļ, kas attiecībās ir vairāk vai mazāk neizbēgami. 

''Klipā attēlotā ideja daļēji sakrita ar agrāk piedzīvotajiem dzīves notikumiem mūsu attiecību sākuma posmā,'' piebilst Rassell. 

Jaunais mūzikas video ir domāts kā turpinājums videoklipam ''Kaila'', kas tika publicēts pagājušā gada vasarā, kā arī filmēts turpat modernajā savrupmājā ‘’Pusu Oaze’’ Lietuvā.
Jaunā videoklipa ''Ревность'' režisors, producents un montāžas autors ir Rassell. Operatora darbu veicis Kaspars Kambars ar kuru mūziķis ir sadarbojies jau vairākkārt.
Mūziku un tekstu sarakstījis, kā arī dziesmu producējis Rassell.
Dziesma pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Google Play, Amazon, Tidal un Bandcamp.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku