Mārtiņš Grunte radījis dziesmu "Dāvāsim prieku"

Mārtiņš Grunte radījis dziesmu "Dāvāsim prieku"

Mārtiņš Grunte radījis dziesmu "Dāvāsim prieku".

Mūziķis Mārtiņš Grunte iepriecinot savus klausītājus laidis klajā jaunu dziesmu ar nosaukumu “Dāvāsim prieku”. Kā atzīst mūziķis šī dziesma tapusi kā veltījums un aicinājums mūsdienu sabiedrībai pievērst uzmanību mazajiem dzīves mirkļiem, kuri ne vienmēr ir acīm redzami.

Dziesmas vārdu un melodijas autors ir pats mūziķis, savukārt dziesmas ieraksts- tapis sadarbībā ar mūzikas producentu Jāni Noriņu (zināms arī kā N-Jay). Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar “Grand Media” studiju.

Mārtiņš Grunte stāsta:

„Rakstot šo dziesmu iedvesmojos no akcijas “Eņģeļi pār Latviju” un tā, kā izmainās sabiedrība pēc šīm labdarības akcijām. Pārsvarā pēc akcijām tālākas darbības no sabiedrības puses nav. Tiek aizmirsts par ikdienas līdzcietību, labsirdību un iecietību vienam pret otru. Vēlos vērst uzmanību mazliet uz ikdienas sīkumiem, kā piemēram, rokas pasniegšana, uzsmaidīšana, laba vārda pateikšana ne tikai sev tuvajiem, bet arī līdzcilvēkiem mums apkārt, jo iespējams, viens smaids vai labs vārds spēj kādam uzlabot visu atlikušo dienu un šī patīkamā sajūta tiks sniegta tālāk. “

Mūziķis vēlas aicināt sabiedrību uz brīdi apstāties, lai pavērotu vidi un notiekošo sev apkārt.

“Atcerēsimies viens par otru arī ikdienas steigā un pasniegsim draudzīgu un palīdzīgu roku.”, tā Grunte.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku