Miks Galvanovskis izdevis skandalozu video.

Miks Galvanovskis izdevis skandalozu video.

Miks Galvanovskis izdevis skandalozu video.

20 gadus jaunais dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis skandalozu, šokējošu un Latvijā vēl nepieredzētu videoklipu otrajam albuma “IN PIECES” singlam  “Slave”.
Visas pārējās albuma dziesmas tiks prezentētas vērienīgā koncertā 28. aprīlī “Spīķeru koncertzāle” telpās.  
"Dziesma un videoklips ir par divu cilvēku ikdienišķu sadzīvi, kas pārvērtusies neaprakstāmās mocībās. Mūsdienās bieži tiekam pakļauti lietām un personām, kad paši to nemaz neapzināmies. Mēs esam kā marionetes, ar kurām var izrīkoties kā vien vēlas līdz brīdim, kad pamostamies un apjēdzam realitāti un šīs pakļaušanās sekas". 
Videoklipā galveno sievietes lomu atveido modele Lelde Grabe, kuras tēls ir nelīdzsvarots un egoistisks, kas tīšā veidā pilnīgi ir pārņēmusi varu pār otru personāžu.  Vīrieša lomu šajā videoklipā atveido pats dziesmas izpildītājs- Miks Galvanovskis.
Jaunais dziedātājs ar šo videoklipu vēlas parādīt arī savus personīgos pārdzīvojumus un tā sekas.
“Mēs nekad nezinām, kas slēpjas aiz to cilvēku maskām, ar kuriem mēs esam pazīstami dienu, mēnesi, gadu vai pat pusi no mūsu dzīves. Neapzinoties mēs nonākam šo cilvēku gūstā un kļūstam par viņu emocionālajiem vergiem. Kad mēs atjēdzamies no šīs iedomātās idilles, ir jau par vēlu,”
par dziesmas un videoklipa sajūtām vēsta dziesmas autors.
Dzidātāja sajūtas un pārdzīvojumus apvienot videoklipā palīdzējusi režisore, make-up māksliniece un stiliste Laura Brokāne, bet dziesmas ieraksts tapis kopā ar producentu un ģitāristu Reini Briģi. 
Videoklipa filmēšanas darbā piedalījusies filmēšanas komanda Otherside.lv kopā ar operatoru Arti Milleru. Videoklipā iesaistījās arī vairāki palīgi - Diāna Procenko, Edijs Andersons, Irma Jansone, Valdis Krūmiņš, Ērika Rudika, Laine Aistere un citi. 

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku