Laurai Rizzotto jauns video

Laurai Rizzotto jauns video

Laurai Rizzotto jauns video.

Supernova 2018 uzvarētāja Laura Rizzotto nofilmējusi jaunu video "Bonjour".

“Bonjour” ir stāsts par vasaras mīlestību. Tā ir viegla popdziesma ar nelielu džeza ietekmi, nostaļģiska, romantiska, pacilājoša - lieliska saulainai dienai un vasarai”.

Tā par dziesmu saka pati Laura.

Videoklips dziesmai tika uzņemts pasaules romantiskākajā pilsētā - Parīzē. Tajā tiek parādīta jau iepriekš iepazītās latviešu un brazīliešu izcelsmes “funny girl” romantiskā puse.

Laura Rizzotto ir 23 gadus jauna dziedātāja un dziesmu autore, kura dzimusi Brazīlijā, ar latviešu tēvu un portugāļu izcelsmes māti. Laura savu pirmo melodiju sarakstīja 11 gadu vecumā un kopš tā laika viņa ir publicējusi vairāk nekā 100 oriģinālas dziesmas. Dziedātāja sāka uzstāties uz Rio de Janeiro mūzikas skatuves piecpadsmit gadu vecumā. Gadu vēlāk, kad ierakstu kompānijas Universal Music Brasil izpilddirektors ieraudzīja viņu uzstājamies, viņi jau parakstīja līgumu. Lauras debijas studijas albums "Made in Rio" tika izlaists 2011. gadā. Īsi pēc tam Laura ieguva stipendiju, lai apmeklētu Berklee mūzikas koledžu un pārcēlās uz Bostonu Amerikā. Viņas otrais studijas albums "Reason to Stay” tika izdots 2014.gadā, Los Andželosā.

Šobrīd Laura strādā pie jauna EP “Precious Stones”, kurš būs trešais no sērijas. Pirmais EP “Ruby” tika izdots 2017.gadā, savukārt otrs sērijas EP tiks izdots jau šī gada rudenī un tas tiks veltīts Lauras latviešu saknēm.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku