Rassell, Sabīne Berezina un Aivo Oskis piedāvā video dziesmai ''Ar tevi vien''

Rassell, Sabīne Berezina un Aivo Oskis piedāvā video dziesmai ''Ar tevi vien''.

Rassell, Sabīne Berezina un Aivo Oskis piedāvā video dziesmai ''Ar tevi vien''.

Pašmāju mūziķis un producents Rassell kopā ar dziedātājiem Sabīni Berezinu un Aivo Oski piedāvā jaunu dziesmu un video ar nosaukumu ''Ar tevi vien''.
Šī nav pirmā reize, kad visi trīs mākslinieki sadarbojas. Aivo Oskis, kurš no dzīves Londonā ir atgriezies Latvijā, lai savas muzikālas prasmes parādītu dzimtenē, arī iepriekš ir ņēmis dalību vairākās Rassell un Sabīnes Berezinas dziesmās.
''Ar tevi vien'' videoklipa filmēšana notika ''BB camping'' mežaparka teritorijā ''Beberliņi'' - Karostā, Liepājā, kā arī turpat blakus jaunizveidotajā Liepājas piedzīvojumu parkā ''Tarzāns''.
Šis ir vasarīgs, čilīgs skaņdarbs atsperīgos R&B ritmos, kuru sarakstīja un producēja Rassell jeb Ruslans Kuksinovičs.
Jaunais videoklips "Ar tevi vien" ieturēts 90. gadu stilistikā. Klipa režisors, producents un montāžas autors ir Rassell, savukārt operatora darbu veicis Kaspars Kambars.
Jaunās dziesmas pirmatskaņojumu, kā arī visus mūziķu lielākos hitus dzīvajā izpildījumā varēs redzēt un dzirdēt tuvākajos koncertos - 14. jūlijā Tukuma pilsētas svētkos un 28. jūlijā Kuldīgas pilsētas estrādē, pasākumā ''Grandiozā nakts Kuldīgā 2018''.
No šodienas, 2. jūlija, dziesma ir pieejama Rassell lapā interneta vietnē Bandcamp: https://rassell.bandcamp.com/track/ar-tevi-vien
Drīzumā tā būs pieejama arī lielākajās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, iTunes, Deezer u.c.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku