"No sirds uz ziedu”

"No sirds uz ziedu”

"No sirds uz ziedu”.

Atzīmējot dziedātāja Ainara Bumbiera 30. dzimšanas dienu, 26. Jūlijā klubā „Četri balti krekli” tika prezentēts Ainara jaunais albums „No Sirds uz ziedu”.
Jaunais albus ietver sevī 15 noskaņām bagātas dziesmas, kas raksturo skaistos Latvijas ziedus no agra pavasara līdz pat vēlam, vēlam rudenim. Dažas no albumā iekļautajām dziesmām, jau ir labi zināmas un klausītāju iemīļotas, pavasara radio hits „Sniegpulkstenītes”, kā arī skolotāju himna „Gladiolas”, jau labu laiku priecē klausītājus.
Šobrīd Ainars klausītāju vērtējumam nodod dziesmu „No Sirds uz ziedu”, tā ir albuma tituldziesma, arī pirmais singls no albuma, ko Ainars dāvā visiem saviem klausītājiem.
Ainara jauno albumu „No Sirds uz ziedu” varēs iegādāties mūzikas tirdzniecības vietās, kā arī Ainara koncertos, kas šobrīd notiek visā Latvijā.
Par tuvākajiem koncertiem informācija pieejama Ainara mūzikas profilā https://www.facebook.com/AinarsBumbierisMusic/, kā arī mājaslapā ainarsbumbieris.com.
Ainars novēl visiem jauki pavadīt vasaru un, protams, apmeklēt viņa koncertus.
Albuma „No Sirds uz ziedu” mūzikas autors – komponists Artūrs Mangulis, ierakstā piedalījās: Atis Ieviņš, Artūrs Mangulis, saksofonists Zintis Žvarts, trompetists Andris Ābelīte, kā arī Sintija Ģēģere un Gita Dukaļska. Albums ierakstīts studijā „Roland Records”, Rīgā – producents Rolands Makarskis, albuma dizaina autors digitālā dizaina studija Prof. Designs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku