Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu un tās videoversiju - “Ai, cik vienādi esam”

Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu un tās videoversiju - “Ai, cik vienādi esam”

Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu un tās videoversiju - “Ai, cik vienādi esam”.

“Šī ir sapurinoša dziesma, jo kopā ar zaļumballei raksturīgo valša ritmu atklāj, cik patiesībā esam līdzīgi. Līdzīgi gan vidē, kurā dzīvojam, gan iekšējās sajūtās, kas urda katra cilvēka iekšējos domu mākoņos un rīcības motīvus. Ticu, ka caur mūziku varam viens otram pietuvināties un šis ir brīnišķīgs gads, lai to darītu – gads, kad svinam Latvijas 100. gadadienu. Manuprāt, labs laika nogrieznis, lai atzītu, ka katrs esam ar savu īpašu identitāti un visi diezgan līdzīgi šīs identitātes kontekstā.” 

Jānis Moisejs savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju un dziesmu autoru. Saņēmis zelta disku par R. Paula un G. Rača disku "Pasaule ir skaista", veiksmīgi vadījis "Latvijas Zelta talanti" nacionālo televīzijas talantu šovu. Pats arī ir piedalījies vairākos aizraujošos projektos un šovos, kā piemēram LNT "Zvaigžņu lietus 2". Dziedātājs ir saņēmis Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvu par veiksmīgāko šlāgerdziesmu, uzstājoties kopā ar Lieni Šomasi un izpildot dziesmu "Neskaties pulkstenī". Mūziķis ir izdevis solo albumu “Šķiršanās blūzs”, un pats radījis tādus latviešu tautā iemīļotus hitus, kā ”Sapņu taurenītis”, ar kuru iekļuvis Latvijas Sirds dziesmu finālā, “Uzbur laimi”, “Podziņa un diedziņš”, “Mīlēšu Tevi”, “Nothing Special”, “100 gramu sapņu”, “Ai, cik vienādi esam”, u.c.

Papildus Šveicē iegūtajam maģistra grādam finanšu un banku zinībās mūziķis aizstāvējis bakalaura grādu tiesību zinātnē Rīgas Stradiņa universitātē, kur pašlaik turpina studijas maģistrantūrā, lai iegūtu jurista kvalifikāciju. Mūziķis pašlaik darbojas finanšu nozarē un vairāk kā 5 gadus ir bijis Rīgas Improvizācijas teātra aktieris. Pašlaik mākslinieks ir sastopams koncertos, projektos, korporatīvajos pasākumos un improvizācijas teātra izrādēs.

Dziesmas video piedalās aktieri Kristers Ozols un Dzintars Rožkalns, video noformējumu veidojis Reinis Vilnis-Baltiņš. Iepazīties ar skaņdarbu var sekojot zemāk pievienotajai saitei vai pieprasot dziesmu “Ai, cik vienādi esam” lielākajās Latvijas radio stacijās!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku