Publicēts jauns grupas „Astro`n`out” dziesmas „Daļa Rīgas” videoklips

Publicēts jauns grupas „Astro`n`out” dziesmas „Daļa Rīgas” videoklips

Publicēts jauns grupas „Astro`n`out” dziesmas „Daļa Rīgas” videoklips.

Atklājot Rīgas interešu izglītības centru pasākumu ciklu „TĀ DAĻAS MANAS RĪGAS”, kas Rīgā norisināsies no 5. līdz 28. oktobrim, publicēta jauna versija grupas „Astro`n`out” dziesmas „Daļa Rīgas” videoklipam. Videoklipā līdzās grupai piedalās arī bērnu un jauniešu centru audzēkņi. Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas pasākumu programmā.

„Māra ir atvērta, pozitīva un gaismas pilna māksliniece, tāpēc šī sadarbība, filmējot video, nāca tik organiski un viegli – ar smaidiem, dzirksteļojošiem jokiem un idejām, kas izvērtās par ļoti draudzīgu notikumu ar bērniem un ļoti ģimenisko grupu "Astro`n`out". Domāju, ka šī savdabīgā dāvana Latvijas simtgadē bija iedvesmojoša ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī pašiem mūziķiem,”

atzīst projekta radošā direktore Inga Cimiņa.

Kopumā pasākumu cikls „Tā daļa manas Rīgas” ietver 14 notikumus interešu izglītības iestādēs 13 dienās. Pasākumos iestādes aicina izzināt: Juglu, Āgenskalnu, Torņakalnu, Imantu, Purvciemu, Pļavniekus, Bolderāju, Sarkandaugavu, Bišumuižu, Centra rajonu un Latgales priekšpilsētu. Iesaistot iestāžu audzēkņus un skolotājus, tiek gatavotas īpašas izstādes par personībām, vietām un notikumiem, kas veidojuši Rīgu un Latviju tādu, kāda tā ir šobrīd, sagaidot simtgadi. Gaidāmi arī koncertuzvedumi, radošas aktivitātes, sacensības un citas aktivitātes visai ģimenei. Apmeklējot vairākus notikumus un aizpildot īpašo pasākuma ceļa karti, apmeklētājiem būs iespēja iegūt balvas.
Projekta un Jāņa Romanovska foto izstādes atklāšana 5. oktobrī, t/p „Alfa”, savukārt noslēgumā, 28. oktobrī, VEF Kultūras pilī gaidāms grandiozs lielkoncerts „Tā daļa manis..”, kur izskanēs arī šī dziesmas „Daļa Rīgas” versija grupai „Astro`n`out” to izpildot kopā ar kori.
Plašāks projekta notikumu plāns: www.intereses.lv/tadalarigas

Projektu organizē Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, 13 Rīgas interešu izglītības iestādēm un pamatskolu „Rīdze”. Projektu atbalsta Rīgas dome, tirdzniecības parks “Alfa”, grupa “Astro`n`out”, gribuvasaru.lv, LuxExpress, piedzīvojumu parks “ABpark”, SIA “Kami”. Informē: portāls inbox.lv un SIA “JCDecaux”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku