Pēc neilga pātraukuma mūziķis Ed Rallidae prezentē dziesmu „Masterpiece”

Pēc neilga pātraukuma mūziķis Ed Rallidae prezentē dziesmu „Masterpiece”.

Pēc neilga pātraukuma mūziķis Ed Rallidae prezentē dziesmu „Masterpiece”.

„Šī pauze noteikti nebija izmests laiks. Sakārtoju savu veselību. Lēnām un bez liekas steigas, gatavoju savu muzikālo materiālu”

komentē Edvards Grieze (Ed Rallidae). Dalība LTV šovā „Supernova 2018” noteikti bija liela dzīves skola, kas vēljoprojām liek māksliniekam pilnveidoties. 

‘’Ar šo dziesmu es vēlējos prezentēt īsto Ed Rallidae un kādēļ vispār izveidoju šo alterego. Tas noteikti nebija tāds kā pusaudžu spīts. Dziesma ir ļoti personīga atklāsme. Veltījums kādai ļoti skaistai dvēselei, kura ienāca manā dzīvē pēc nosacīti ilga šaubu un baiļu perioda.” 

„Vēl jo vairāk priecājos par sadarbību ar Robertu Pētersonu. Varu teikt, ka beidzot esmu atradis savu īsto producentu. Jā, Roberts ir producents ar lielo burtu. Multi instrumentālists un cilvēks, kura talantu ir grūti ietērpt vārdos, vislabākajā nozīmē!” 

mākslinieks par jaunizvedoto sadabrību ar dziedātāju un producentu Robertu Pētersonu
Roberts Pētersons par jauno sadarbību:

„Edvardam šīs dziesmas skanējums bija skaidrs jau no paša sākuma, tāpēc, strādājot pie šī singla, mēģinājām pēc iespējas precīzāk attēlot viņa ieceri, lai tajā jūtama ir mūziķa unikālā muzikālā garša. Dziesma ierauj savā stāstā jau no pirmajām klavieru skaņām. Gaidu sadarbību arī pie nākamajiem Ed Rallidae singliem meklējot jaunas skaņas.”


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku