Noskaties Mika Dukura dziesmas video un dodies uz koncertiem

Noskaties Mika Dukura dziesmas video un dodies uz koncertiem

Noskaties Mika Dukura dziesmas video un dodies uz koncertiem.

Miks Dukurs publisko video dziesmai "Tuvāk Vēl Tuvāk" un izziņo pavasara koncerttūri.

2017. gada vasarā Miks Dukurs izdeva dziesmu ar nosaukumu “Tuvāk Vēl Tuvāk”. Tā ir vasara, kad duetā ar akustisko ģitāru, Mikam bija tas gods iestūrēt laulības ostā nevienu vien mīlas kuģi! Tik daudz laimīgu pāru, tik daudz patiesu emociju un visas šīs sajūtas tika apkopotas jau iepriekš pieminētajā skaņdarbā.

 “Tuvāk vēl tuvāk”, tas ir tas brīdis, kad stāvam viens otram pretīm un uz mūžu solām būt uzticīgi savai otrajai pusītei. Un arī mūziķim būt klāt šādā brīdī ir īpašs gods, skaistākajā un zīmīgākajā dienā, kad radusies jauna ģimene.

Jau tajā vasarā, dziesma nokļuva jaunlaulāto izvēles augšgalā un turpināja pildīt savu misiju. Šobrīd dziesmas audio versijai YouTube skatījums pārsniedz 200,000 un šķiet tikai loģiski, ka pagājušā gada rudenī tika nolemts iemūžināt šī mīlestības pielietā stāsta video versiju. Tika izvēlēts ļoti agrs, brīnišķīgs, gandrīz vasarīgs rudens rīts, kad dejotāji Pegija Geidāne un Kristaps Vanags caur juteklisku kustību un vienkāršu kopā būšanu atspoguļoja īstu mīlestību.

Video klips ir pateicība visiem tiem, kuri nebaidās no laulības dzīves, veido spēcīgas ģimenes un joprojām klausās Mika Dukura radīto mūziku. Režija: Ri Shirotsuki, kamera un montāža: Ansis.

Tūres datumi un norises vietas: 

  • 29.03.2019. – TALSOS, Talsu tautas namā
  • 30.03.2019. – CĒSĪS, Fonoklubs
  • 05.04.2019. – LIEPĀJA, Fontaine
  • 12.04.2019. – RĪGA, Latvijas 1. Rokkafejnīca
  • 13.04.2019. – JĒKABPILS, Luiize


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku