"Nospiedumi” klausītājiem piedāvā dziesmu "Tevis nekad nav”

"Nospiedumi” klausītājiem piedāvā dziesmu "Tevis nekad nav”.

"Nospiedumi” klausītājiem piedāvā dziesmu "Tevis nekad nav”.

Folk-hiphop apvienība „Nospiedumi” sadarbībā ar reperi Pionieris (Kreisais Krasts) un dziedātāju Elizabeti Gaili radījuši dziesmu “Tevis nekad nav”.

„Mūsdienās ir liels izaicinājums atrast balansu starp attiecībām un darbu. Reizēm ikdienas vāveres riteņa skrējienā ir viegli pazaudēt mērķi, kāpēc mēs raujamies, pārstrādājot darba stundas. Ar šo dziesmu vēlos aicināt ikvienu apstāties laikā, pavērties sevī un saprast, kas ir tas, ko patiesi vēlāmies un kā dēļ ik rītu ceļamies augšā, lai dotos savās ikdienas gaitās,”

skaidro mūziķis Misters.

Dziesmā kā viesmāksliniece piedalījās arī dziedātāja Elizabete Gaile.

“Mani vispirms uzrunāja dziesmas temats, kas, manuprāt, šodien ir ļoti aktuāls. Mēs nereti savas aizņemtības dēļ izdarām pāri saviem tuvajiem, tāpēc par to ir svarīgi runāt! Tāpat vēlējos sevi izaicināt ar spēju iejusties pilnīgi citā žanrā, jo līdz šim reps man personīgi bija diezgan svešs, bet tagad ir skaidri redzams, ka tas paliek arvien aktuālāks. Manuprāt, rezultāts ir veiksmīgi izdevies un ceru, ka klausītāji spēs sadzirdēt dziesmas vēstījumu,”

skaidro Elizabete Gaile.

Teksts: Misters, Pionieris, Vokāls: Misters, Pionieris, Elizabete Gaile, Bīts: Itbangz, Noitro, Mūzika: Itbangz, Inese Neimane, Edgars Zilberts, Kokle: Edagars Zilberts.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Uz dziesmota viļņa Zvaigznu lietus- Jani Īles Balsis baznica