Mūzikas video “Biji Kādreiz Man Tu” – Kristiāna Miļūne

Mūzikas video “Biji Kādreiz Man Tu” – Kristiāna Miļūne

Mūzikas video “Biji Kādreiz Man Tu” – Kristiāna Miļūne.

Iznāk Kristiānas Miļūnes mūzikas video dziesmai “Biji Kādreiz Man Tu”.
Kristiāna Miļūne nodod skatītāju un klausītāju vērtējumam, un iepazīstina ar savupirmo oriģināldarbu “Biji Kādreiz Man Tu”. Kristiāna jau deviņus gadus dzīvo Lielbritānijā, kur arī studēja Profesionālās Mūzikas Performanci un ieguva pirmāspakāpes bakalaura grādu. Kaut arī jau ilgu laiku projām no Latvijas, Kristiānavienmēr to atceras, tādēļ arī dziesma ir veltīta visiem cilvēkiem, kuri dzīvo Latvijā. 

“Nedzīvoju Latvijā, bet sirdī esmu īsta latviete, tādēļ vēlējos no sevis ko dot savai Latvijai, lai saikne ar to nekad nepazūd!”,

tā Kristiāna.

Mūzikas video tika filmēts pagājušā gada vasaras beigās vietā, kura Kristiānai ir tuva sirdij – Saulkrastos. Tā ir vieta, kur daudz vasaras bērnībā tika pavadītas pie jūras, jo vecvecmāmiņa tur kādreiz dzīvoja.
Kristiāna dzīvo Gilfordā, Lielbritānijā (Guildford in United Kingdom) un ikdienā vada korus, kuru repertuārs sniedzas no astoņdesmito gadu mūzikas līdz pat mūzikai, kas aktuāla šodien, kā arī pasniedz dziedāšanas nodarbības dažāda vecuma grupām. 

“Dziesmas rakstu tikai tad, kad nāk iedvesma, kas nenotiek bieži, bet tad, kad tas notiek, tad tā no sirds viss nāk!”,

smej Kristiāna. “Biji Kādreiz Man Tu” sākotnēji tika uzrakstīta angļu valodā, taču, kā jau iepriekš minēts, bija vēlme kaut ko no sevis dot Latvijai, tāpēc ar vārdiem latviešu valodā palīgā nāca talantīgais Gatis Zotovs.

“Abi ar Gati esam baušķenieki, tāpēc, esot Latvijā, sazinājos ar viņu, satikāmies un tika uzrakstīti vārdi versijai latviešu valodā.”

Pirmo reizi notika sadarbība arī ar Kasparu Dvinski, kurš palīdzēja ar dziesmas aranžiju un pilnībā uztvēra Kristiānas muzikālās idejas un tās veiksmīgi īstenoja. Kristiānas māsa Līga piedalījās dziesmas ierakstā un iedziedāja bekvokālu.

“Abas ar māsu mīlam muzicēt kopā un, cerams, drīzā nākotnē, iespējams, uzrakstīsim kādu dziesmu kopā!”,

saka Kristiāna.

Kristiāna pašlaik strādā pie jaunas mūzikas radīšanas, drīzumā klausītājiem tiks piedāvāta jauna dziesma, bet pagaidām Kristiāna novēl, lai dziesma pati uzrunā klausītājus caur emocijām un noskaņu, kāda tai piemīt!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku