Ar skaņām no Berlīnes: mūziķe Valērija Kravale izlaiž abstraktu mūzikas video

Ar skaņām no Berlīnes: mūziķe Valērija Kravale izlaiž abstraktu mūzikas video.

Ar skaņām no Berlīnes: mūziķe Valērija Kravale izlaiž abstraktu mūzikas video.

2019. gada 1. maijā, mūziķe Valērija Kravale izlaidusi jauno mūzikas video dziesmai “River song” no viņas debijas albuma “Life goes on”, kas tiks izlaists 25.maijā. Valērija Kravale ir jaunā latviešu mūziķe no Jelgavas, kas šobrīd dzīvo un rada Berlīnē, Vācijā. Viņas mūzika ir krustojums starp post-padomju tematiskiem dziesmas tekstiem un dziļi atmosfēriskām ģitāras skaņām.

RIVER SONG UN DEBIJAS ALBUMS "LIFE GOES ON"

Mūzikas video dziesmai “River song” veidots sadarbībā ar Berlīnē rezidējošo krievu mākslinieci Elīnu Šorohovu. Klipa filmēšana notika gan Berlīnē, gan Sočos, Krievijā, un vēsta par melanholijas stāvokli un, kā pati Valērija to definē, “imigrantu sajūtu”, kas ir pazīstama visiem, kas ir pametuši mājas labākas dzīves meklējumos.

“River song” ir viena no albuma “Life goes on” dziesmām, ar ko es lepojos visvairāk. Šķiet, ka tieši šī dziesma spēja pateikt to, ko man gribējās visus šos gadus pateikt. Kopumā albums bija smags 8 mēnešu darbs – 2 mēnešu dzīve autobusā Berlīne-Amsterdama, jo ierakstījos tur; naktsmaiņas klubā lai apmaksātu rēķinus, eksistenciālās krīzes pa vidu visam. Bet ko lai saka – life goes on!” 

 tā mūziķe par savām sajūtām. Albums tiks izlaists ar lielo koncertu Berlīnē, klubā Hangar 49, 25.maijā, un būs pieejams gan soc.medijos, gan CD veidā.

Valērijas biogrāfija ir gana krāšņa – tā ir darbojusies fotogrāfijā, pasākumu organizēšanā un mūzikā. 2017.gadā viņa devusies ceļojumā uz ASV, kas dažu mēnešu laikā mainīja viņas dzīvi – Valērija pirmo reizi organizēja pasākumu Psihedēliskais vakars, un vasarā ar stopiem devusies cauri Eiropai, un ceļojuma beigās apmetusies uz dzīvi Nīderlandē. Kopš tā laika un 30 apceļotām valstīm, viņas skanējums mainījās kā ļoti psihedēliskā indie mūzikas versija, kas koncertos noformēta audio-vizuālos šovos. Pagājušā gada vasarā tā spēlējusi koncerttūri Latvijā, kur dažos koncertos piedalījās arī Riharda Lībieša Orchestra. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku