“Iemirdzas dueta Signe un Jānis otrā dziesma “Inner Light”

“Iemirdzas dueta Signe un Jānis otrā dziesma “Inner Light”.

“Iemirdzas dueta Signe un Jānis otrā dziesma “Inner Light”.

Signe un Jānis Aizupieši laiž klajā savu otro singlu ar nosaukumu "Inner Light", kas nu tiek piedāvāts plašākas sabiedrības novērtējumam. Šī ir pirmā dueta dziesma angļu valodā.
Mūzikas autori ir Signe un Jānis, bet teksta autore ir Asnāte Tarvide. 

"Vienu vakaru klausījāmies Jāņa mūzikas fragmentu galeriju, es izdzirdēju vienu klavieru partiju, kas lika aizdomāties, un sapratu - šis būs lieliski! Nosūtījām melodiju Asnātei (Signes māsa Asnāte Tarvide, kas rakstījusi vārdus arī citām Signes un Jāņa dziesmām - “Tilti”, “Domu sveces”), tapa vārdi, un pēc brīža fragments kļuva par Inner Light ievadu,"

stāsta Signe.
Vajadzība atrast gaismu sevī un citos, ļauties tai, un izvēlēties pareizo ceļu ir aktuāla visos laikos, īpaši šobrīd, kad izvēļu, informācijas un padomdevēju ir vairāk kā jebkad agrāk. "Inner Light" ir kā tituldziesma cerībai, ko dodam viens otram un paši sev, kad šaubāmies, kā arī par iekšējo un ārējo cīņu starp labo un ļauno.
Dziesmas vēstījumā ir doma vairākos nozīmes līmeņos, un ikviens var pieņemt sev tuvāko, ko saklausa. 

"Dziesmas skanējums atšķiras no jebkā, ko bijām iepriekš radījuši. Manuprāt, dziesma "Inner Light" īpaši patiks tiem, kam patīk varoņu filmu mūzika ar izteiktu liktenīguma noskaņu.”

par dziesmas ideju stāsta Jānis Aizupietis.
Dziesmas ierakstu un apstrādi veica mūziķis un producents Armands Varslavāns, bet dziesmas māsteringu veica Edgars Skrāģis.
Līdz ar dziesmas izdošanu publicēts arī dziesmas lyric videoklips, kurš ir pieejams mūziķu Youtube profilā. Foto – Ieva Vizule.
Dziesma “Inner light” ir pieteikta arī Supernova2020 atlasē, kā arī to jau ir iespējams noklausīties “Spotify”, “iTunes” un citās straumēšanas un lejupielādes vietās. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku