ChaulaTv: Normunds Rutulis izdod albumu "Vēl viens laimīgs rīts"

22. maijā, ar sirsnīgu prezentāciju itāļu restorānā “D'arte Terrace”, kas izvietojies tirdzniecības centra “Galleria Riga” jumta terasē, norisinājās dziedātāja Normunda Rutuļa devītā ierakstu albuma “Vēl viens laimīgs rīts” atvēršanas svētki, kuru kuplināji daudzie mākslinieka draugi, ģimenes locekļi un žurnālisti.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: 25. maijā norisināsies LU jauno grupu konkurss "Hadrons" 2017

Ceturtdien, 25. maijā, klubā “Nabaklab” notiks Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkursa “Hadrons 2017” fināls, kurā piedalīsies sešas grupas.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Ivo Laumanis sadarbojoties ar Kristīni Šomasi izdod dziesmu projektam Dr.Klauns

Ivo Laumanis sevi kā dziedošu skatuves mākslinieku pieteica 1998.gadā, kad uzsākot skaņu ierakstu operatora darbu mūzikas kompānijā sākās arī intensīvi radošie meklējumi mūzikā.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Dziedātājs Edgars Kreilis prezentē jaunu video

Mūziķis Edgars Kreilis, kurš plašāku atpazīstamību ieguva dziesmu konkursā ''Supernova 2017'', kurā ar labiem panākumiem izpildīja savu oriģināldziesmu ''We Are Angels'' publisko jaunu video.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Grupa "Imanta Dimanta" aicina uz albuma prezentācijas pasākumu

Saruna ar grupu "Imanta Dimanta", kas aktīvi gatavojās debijas albuma "Izauga mātei brīnuma meita" prezentācijas pasākumam 25. maijā kultūrtelpā "Trīs māsas".

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Grupa "Ezeri" aicina uz video klipa prezentāciju

"Ezeru" debijas albums "Ogle" ir viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan žurnāla ‘’Mūzikas saule’’ recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas ‘’Zelta Mikrofona’’ žūrija.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Grupa "Daba San" par postfolkloras festivālu "Gaviles"

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) postfolkloras grupa «Daba san» rīko sesto Latvijas postfolkloras festivālu «Gaviles», kas šogad veltīts tematam «Mežs pilsētā».

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Liene Grosa par albumu "Ceļs izgaismots"

Liene Grosa izdevusi savu otro soloalbumu "Ceļš izgaismots".

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Saruna ar dziedātāju Evu Fay

Saruna ar dziedātāju, dažādu mūzikas konkursu dalībnieci Evu Fay, kura vokālo meistarību ieguvusi pie dažādiem Latvijā pazīstamiem pedagogiem.

Lasīt tālāk

Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" savu 75. sezonu iesāk ar jautru koncertprogrammu - valsts (Ne) Akadēmiskā kora “Latvija” 1. aprīļa koncertu, kurā koris atļausies būt (Ne) akadēmisks, kā tas ierasts.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Saruna ar grupu "Rebel Riot"

Smagā roka grupa “Rebel Riot” 2016. novembrī izdeva savu trešo studijas albumu “The Good, The Bad And The Heavy”.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Art of Keeping Secrets par albumu “Master and Servant”

Vai tu seko savai sirdsbalsij un esi pats sev saimnieks, vai kalpo kādam citam? - rokmūzikas apvienība Art Of Keeping Secrets (turpmāk tekstā kā AOKS), piesaka savu, pēc kārtas otro, albumu “Master and Servant”. 

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Liena Grīna par fondu "Līdzskaņa"

Fondu “Līdzskaņa” 2016. gada nogalē, ar mērķi palīdzēt nelaimē nonākušiem mūziķiem, ir dibinājusi biedrība “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA). 

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Grupa Vētras Saites izdod albumu "Rīga Paliek"

Ansambļa “Vētras saites” otrais albums “Rīga paliek” veltīts visiem tiem cilvēkiem, kuri mīl Rīgu, Latviju un kuriem ir svarīgi, kas ar to notiek.

Lasīt tālāk
ChaulaTv: Saksofonists Oskars Petrauski spar festivālu WINDSTREAM

Pavasari sagaidot, jau astoto reizi Orķestris “Rīga” ar devīzi “Mosties un atceries, dzirdi un baudi!” aicina uz Pavasara festivālu WINDSTREAM!

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti