Klajā nācis jauns Maestro Raimonda Paula dziesmu albums

Pēc ilgāka pārtraukuma klajā nācis jauns Maestro Raimonda Paula dziesmu albums ar dziesmām, kuras Maestro rakstījis šī brīža pazīstamākajiem populārās mūzikas izpildītājiem. Albuma ierakstā piedalījušies Intars Busulis, Dināra Rudāne, Marija Naumova, Normunds Rutulis, Kristīne Prauliņa, Zigfrīds Muktupāvels, Ralfs Eilands, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, Rūta Dūduma un Roberts Memmēns. Albums atvēršanas svētki aizvadīti 11.oktobra vakarā Latvijas Nacionālās Bibliotēkas restorānā “Klīversala”.

Lasīt tālāk
Atklāta mūzikas un mākslas festivāla “Bildes 2017” izstāde “Instrumenti. Pārvērtības”

No 10. oktobra t/c “Spice” otrajā stāvā atklāta mūzikas un mākslas festivāla “Bildes 2017” izstāde “Instrumenti. Pārvērtības”, kurā tradicionāli apskatāmi mūziķu, mākslinieku un citu radošu personību radīti tematiskie mākslas darbi. Šogad uzstādījums bija apgleznot, apdarināt savu muzikālo dzīvi jau nokalpojušus mūzikas instrumentus.

Lasīt tālāk
Jaunā un daudzsološā dziedātāja Patrisha vakar prezentēja jaunu dziesmu un video

Patrishai, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ir tikai 16.gadi, bet viņas kontā ir neskaitāmi vokālie konkursi Latvijā un ārpus tās. Nesen nokāpusi no XFaktora skatuves Latvijā. Izdevusi savas dziesmas “Clock” un “Svešās zvaigznes” un klausītāju un lielajam fanu pulkam tika prezentēta jauna dziesma un video - “Memories”.

Lasīt tālāk
Foto: Prezentēts Andra Daņiļenko dziesmu albums "MEITENEI AR SĀRTĀM LŪPĀM"

Mājīgā gaisotnē, viesnīcas ROMA kamīnzālē, klātesot dziesmu autoriem - Mārim Lasmanim (mūzika) un Normundam Beļskim (dzeja) prezentēts Andra Daņiļenko dziesmu albums "MEITENEI AR SĀRTĀM LŪPĀM".

Lasīt tālāk
Foto: Lauris Amantovs ar skanīgu koncertu atzīmē albuma “Šūpuļdziesma trombonam” izdošanu

Trombonists Lauris Amantovs ir radošs jaunās paaudzes džeza mūziķu pārstāvis, studējis džezu Klaipēdas universitātē, mācījies pie tādām slavenībām kā Peter Herbolzheimer, Jiggs Wigham un ir vairāku starptautisku improvizācijas konkursu laureāts. Muzicējis “ West Coast Band”, “Riga cool quintet”, “Mirage Jazz Orchestra”, “Mirage octet” u.c.  Pašlaik ir nodibinājis savu džeza kvartetu, kurā pulcinājis pieredzējušus un atzītus latviešu džeza mūziķus – bundzinieku Arti Orubu, pianistu Viktoru Ritovu un kontrabasistu Andri Grunti.

Lasīt tālāk
FOTO: Dokumentālās filmas "Septiņdesmitie. Spožums un posts" pirmizrāde
Latvijas 1.Rokkafejnīcā notika dokumentālo filmu triloģijas "Savējie sapratīs" otrās filmas "Septiņdesmitie. Spožums un posts".
Lasīt tālāk
Foto: Sinfonietta Rīga atklāj jauno koncertsezonu

Ar krāšņu un emocionāli piesātinātu koncertprogrammu 22. septembra vakarā Lielajā ģildē tika atklāta kamerorķestra Sinfonietta Rīga 12. koncertsezona. Diriģenta Normunda Šnē vadībā koncertā izskanēja Fēliksa Mendelszona, Jozefa Haidna un Johana Sebastiāna Baha skaņdarbi, bet latviešu skaņu tēlu pasauli koncertā pārstāvēja spilgtā latviešu komponista Andra Dzenīša skaņdarba Euphoria pirmatskaņojums. Koncerta īpašais viesis – izcilais vijolnieks, leģendārā pedagoga Romāna Šnē audzēknis Vadims Gluzmans.  

Lasīt tālāk
Foto:  "Labvēlīgais Tips" uzsāk savu 25 gadu jubilejas koncerttūri "Sudrabkāzas"

Pagājušo sestdien, 23.septembrī, grupa "Labvēlīgais Tips" ar diviem pilnībā izpārdotiem koncertiem Vidzemes koncertzālē "Cēsis" uzsāka savu 25 gadu jubilejas koncerttūri "Sudrabkāzas". Koncertos skanēja gan grupas pazīstamākie hīti - "Alumīnija cūka", "Čiekurs egles dēls", "Naukšēnu disko", "Omnibuss" u.c., gan dziesmas no šopavasar 1.aprīlī klajā laistā jaunā CD "Kaste".

Lasīt tālāk
Foto: Sudden lights albuma Priekšpilsētas prezentācijas koncerts

Grupa “Sudden lights” ar koncertu Sīķeru koncertzālē nodeva klausītāju vērtējumam debijas albumu “Priekšpilsētas”.

Lasīt tālāk
Foto: Atklāta Harija Zariņa jubilejas koncerttūre "Tu un es"
Ar savu 60 gadu jubilejas koncerttūri "Tu un es" leģendārais mūziķis un daudzu hītu autors Harijs Zariņš sestdien, 16.septembrī, viesojās Latgales vēstniecībā GORS. Koncertu, kurā bez jubilāra piedalījās arī dziedātāji Aija Andrejeva, Alex, Atis Ieviņš, Antra Stafecka un Ieva Sutugova, kā arī grupa COLT, klausītāju pārpilnā zāle uzņēma ar stāvovācijām, bet koncerta beigās Hariju Zariņu sveica, dziedot "Sveiks lai dzīvo!".
Lasīt tālāk
Foto: Starptautiskās garīgās mūzikas festivāla noslēguma koncerta fotostāsts

Starptautiskās garīgās mūzikas festivāls ir noslēdzies ar pirmatskaņojumu Baltijā  Maikla Tipeta opusu “Mūsu laika bērns”, kas ieskandināja un izgaismoja Rīgas Domu 7. septembra vakarā. Koncertā piedalījās Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Māra Sirmā vadībā, solisti Inga Šļubovska-Kancēviča, Ieva Parša, Olivers Kūsiks, Rihards Mačanovskis un gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš.

Lasīt tālāk
Foto: Leģendārais mūziķis Harijs Zariņš kopā ar draugiem prezentēja savu jaunāko veikumu – dziesmu “Man ir viss”

Trešdien, 6.augustā, 1.Latvijas Rokkafejnīcas mājīgajās telpās leģendārais mūziķis Harijs Zariņš kopā ar draugiem prezentēja savu jaunāko veikumu – dziesmu “Man ir viss” (to iedziedājusi Aija Andrejeva) un pastāstīja par šoruden gaidāmo jubilejas tūri “Tu un es”.

Lasīt tālāk
Guntars Račs ar vērienīgu koncertu atzīmē jaunās dzejoļu grāmatas izdošanu!

Dzejnieks un mūziķis Guntars Račs ir apņēmības pilns realizēt savu jaungada apņemšanos, un šī gada sākumā tāds bija solījums, katru dienu sarakstīt vismaz vienu dzejoli un to publicēt savā Facebook profilā. Un tas arī notika un notiek. Liels bija autora pārsteigums, kad jau pēc pāris nedēļām ar šiem ikvakara dzejoļiem bija dalījušies tūkstošiem šīs sociālās vietnes lietotāju. Piemēram, ar šo dzejoli lasītāji bija dalījušies vairāk nekā 12 000 reižu!

Lasīt tālāk
Foto: Grupa Otra Puse prezentē jauno albumu

Grupa Otra Puse prezentējusi jauno dubultalbumu

Lasīt tālāk

22. augustā Vecajā Ģertrūdes baznīcā izskanēja jaundarbu koncerts Starptautiskās garīgās mūzikas festivāla ietvaros, atskaņojot britu komponista Gabriela Džeksona, ekstravagantā Jura Ābola, grupas Gaujarts līdera Edgara Mākena, Polijā dzīvojošās skaņrades Renātes Stivriņas, Kanādas latvieša Jura Ķeniņa un kora Latvija dziedātājas Irīna Rebhūnas skaņdarbus. 

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti