Foto: M.Zālītes un U.Marhileviča dziesmu spēles "Tobāgo!" pirmizrāde Valmierā
Piektdien, 7.jūlijā, Valmierā notika Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles "Tobāgo!" atjaunotā uzveduma pirmizrāde (režisors - Valdis Liepiņš). To apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Ināta Mūrniece, kultūras ministre Dace Melbārde, LMT prezidents Juris Binde, dziedātājs un vokālais pedagogs Andris Daņiļenko, Valmieras teātra aktieris Imants Strads, Dailes teātra aktrise Dārta Danēviča, tāpat savējos atbalstīt bija atbraukušas vairāku izrādē spēlējošo aktieru ģimenes.
Lasīt tālāk
Foto: “Origo Summer Stage” noritējis folkfestivāla “Baltica” ieskaņas koncerts

Nedēļas sākumā, 3. jūlijā “Origo Summer Stage” notika Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica” ieskaņas koncerts, priecējot klausītājus ar latviešu tradicionālo mūziku no dažādiem Latvijas novadiem. Festivāls katru gadu norisinās kādā no trijām Baltijas valstīm, šogad tas notiks Lietuvā, taču jau nākamajā gadā, Latvijas simtgadē, jau 11 reizi tā norises vieta būs Latvija.

Lasīt tālāk
Foto: Koncerts "Mana vasaras melodija" Jelgavā, Pasta salā
Piektdien, 30.jūnijā, Jelgavā, Pasta salā, notika lielkoncerts "Mana vasaras melodija"", kurā piedalījās Ira un Rūta Dūdumas, Māsas Legzdiņas, Tihovsku ģimene, grupas "Ducele" un "Laimas Muzykanti", "Rumbas kvartets", "Zeļļi", dziedātāji Ainars Bumbieris un Rikardions, un daudzi citi populāri mākslinieki un par muzikālo pavadījumu gādāja grupa "Vintāža".. Koncertā, ko vadīja TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis, tika arī noskaidrota jelgavnieku simpātija un iemīļotākā šīs vasaras melodija, un par to kļuva grupas "Mākoņstūmēji" dziesma "PVN".
Lasīt tālāk
Foto: Top Māras Zalītes un Ulda Marhileviča leģendārās dziesmu spēles „TOBĀGO!” vasaras izrādes

Atzīmējot šā gada gaviļnieku – komponista Ulda Marhileviča un dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes – skaisto jubileju, kā arī 15 gadus kopš abu autoru traģikomiskās dziesmuspēles Tobāgo! pirmizrādes Dailes teātrī (tā notika 2001.gada  23.oktobrī), šovasar Tobāgo! atjaunotā versija, kuras režisors būs Valdis Liepiņš (viņš ir arī 2001.gada izrādes režisors), apceļos vairāku Latvijas pilsētu estrādes. Pirmizrāde – 7.jūlijā Valmieras pilsētas estrādē.

Lasīt tālāk
Foto: Sācies festivāls Country Island Ogrē

Sācies kantrī mūzikas festivāls Country Island Ogrē. Pirmajā dienā uzstājās grupas Klaidonis, Sestā Jūdze, Katja Kaye no Vācijas kopā ar grupu Juke Box, kā arī Ckick’N’Band no Igaunijas

Lasīt tālāk
Foto: Norisinās 6.Starptautiskais Diksilendu mūzikas festivāls.

29.jūnijā ar čehu diksilendu apvienības “The Dixie Hot Licks” ieskaņas koncertu restorānā “Trompete” sākās 6.Starptautiskais Diksilendu mūzikas festivāls.

Lasīt tālāk
Foto: Dižkoncerts “Līgojam Dobelē”
Dižkoncerts “Līgojam Dobelē” pulcēja tūkstošiem skatītāju gan klātienē, gan pie TV ekrāniem un tajā piedalījās labākie novada dejotāji un dziedātāji, muzikālā apvienība “Vintāža”, kā arī solisti Olga Rajecka, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Imants Vanzovičs, Artūrs Biķernieks, Jānis Buķelis Gatis Supe, kā arī kvartets “Eolika”. Nakts ballē visus priecēja arī grupa “Tērvete” un Artūrs Reiniks, Buks ar grupu, Viktors Lapčenoks un kvartets “Eolika”.
Lasīt tālāk
Foto: Atskats uz grupas Ducele jaunā albuma atvēršanas svētkiem

7.jūnijā tika prezentēts ekoloģiskās mūzikas grupas “Ducele” pirmais albums “Tā viš i…”, kurš nāk klajā izdevniecības “Mikrofona ieraksti” paspārnē.

Lasīt tālāk
LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI atgriezies mājās!

Pagājušās nedēļas nogalē (no 26. maija līdz 28. maijam) ar 12 koncertiem visu Latviju apceļoja Latvijas ekspresis simtgadei. Īpašais vilciena sastāvs pieturēja Indrā, Daugavpilī, Krustpilī, Daugavā (Salas novads), Vecumniekos, Dobelē, Liepājā, Tukumā, Rīgā, Inčukalnā, Siguldā un Valgā. Ekspreša idejas autors Andrejs Filipovs, satura ģenerētāji Ints Teterovskis un Nadīna Neimane – Gardoviča un galvenie organizatori Satiksmes Ministrija un Jauniešu koris BALSIS izsaka milzu pateicību visām pašvaldībām, kultūras dzīves organizatoriem un dalībniekiem par lielisko svētku radīšanu!

Lasīt tālāk
Foto: Lielkoncerta "Mana vasaras melodija" dalībnieki ieraksta kopdziesmu

Pagājušajā nedēļā, gatavojoties vērienīgajam koncertam “Mana vasaras melodija 2017”, kas jau 30.jūnijā notiks Jelgavā, Pasta salā, vairāki koncerta dalībnieki pulcējās skaņu ierakstu režisora Ginta Stankeviča studijā, lai ierakstītu koncerta kopdziesmu “Vasaras sapnis” (Guntara Rača teksts / Raimonda Paula mūzika).

Lasīt tālāk
Foto: Olgas ielūdz uz krāšņu un vērienīgu koncertu „Ielūdz Olgas!”

Dziedātāja Olga Rajecka, aktrise Olga Dreģe un TDA „Dzintariņš” mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga ielūdz uz krāšņu un vērienīgu koncertu „Ielūdz Olgas!”

Lasīt tālāk
Foto: Prezentēts Normunda Rutuļa jaunākais albums - Vēl viens laimīgs rīts

22. maijā, ar sirsnīgu prezentāciju itāļu restorānā “D'arte Terrace”, kas izvietojies tirdzniecības centra “Galleria Riga” jumta terasē, norisinājās dziedātāja Normunda Rutuļa devītā ierakstu albuma “Vēl viens laimīgs rīts” atvēršanas svētki, kuru kuplināji daudzie mākslinieka draugi, ģimenes locekļi un žurnālisti.

Lasīt tālāk
Foto: Borisa Rezņika jubilejas koncerts "Mana mūža melodijas"

Svinot leģendārā komponista Borisa Rezņika dzimšanas dienu Kongresu namā krāšņi izskanēja pirmais 70-tās jubilejas lielkoncerts “Mana mūža melodijas”. 

Lasīt tālāk
Ieva Sutugova noslēdz savu pavasara koncertsēriju.

28.aprīlī Dobeles Pilsētas Kultūras Namā noslēgusies dziedātājas Ievas Sutugovas debijas albuma koncerttūre STĀSTI. Kopā ar savu pavadošo sastāvu - taustiņinstrumentālistu Jāni Miltiņu, dziesmu autoru un ģitāristu Jāni Bērziņu, bundzinieku Dairi Petrauski, basģitāristu Norbertu Skrauci, bekvokāla dziedātājām Laimu Miltiņu un Elīnu Čamperi, kā arī, visu koncertu īpašo viesi, komponistu Mārtiņu Braunu, dziedātāja viesojās 6 dažādās Latvijas pilsētās.

Lasīt tālāk
Foto: Grupa Apvedceļš prezentē video klipu dziesmai "Dūmotājs"

Ceturtdien klubā "Ļeņingrad" grupa Apvedceļš prezentēja saviem faniem vērtēšanai savu jaunāko video klipu dzismai Dūmotājs".

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti