Foto: Grupa DAGAMBA uzsāk koncerttūri Latvijā un izdod albumu

Grupa DAGAMBA uzsāk koncerttūri Latvijā un izdod albumu

3.novembrī ar jaunās programmas atklāšanas koncertu Rīgā, koncertzālē Palladium, klasiskās mūzikas huligānu grupa DAGAMBA uzsāk koncertu sēriju Latvijā.  Kopumā tūres ietvaros plānoti 9 koncerti, tai skaitā papildkoncerti.  Jaunā programma #LudwigVanRammstein tapusi, apvienojot Ludviga Van Bēthovena un grupas "Rammstein" daiļradi. Šodien arī tiek izdots jauns grupas DAGAMBA albums, kur apkopoti 8 skaņdarbi. 

"Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus", atzīst grupas līderis Valters Pūce.

Savukārt grupas pianists Dainis Tenis skaidro: "Mums ir interesanti strādāt pie jaunās koncertprogrammas, atklājot, cik skaista un melodiska patiesībā ir "Rammstein" mūzika un kāda mežonīga jauda caurstrāvo Bēthovena darbus. Sākumā šis savienojums likās traks un nerealizējams, taču ar laiku atklājām, cik organiski šīs dažādo laiku melodijas viena otru papildina, veidojot muzikālu sinerģiju ar netverami mežonīgu skaistumu".

Ieskats preses konferencē un koncertā (Foto Māris Bartulāns):

Lasi vairāk: Grupa DAGAMBA uzsāk koncerttūri Latvijā un izdod albumu


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti