Mūzikas akadēmijas konference

Mūzikas akadēmijas konference.

Mūzikas akadēmijas konference.

Pēteris Trasuns- profesionālās maģistra studiju programmas III semestra students specializācijā Alta spēle, JVLMA un LMT gada balvas jaunajam mūziķim ieguvējs.

P. Trasuns sevi spoži apliecinājis dažādos konkursos, koncertos un festivālos gan kā solists, gan kamermūziķis Latvijā un Eiropā.  P. Trasuns no 2014. gada ir kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" altu grupas mūziķis. 2-17. gadā piedalījies Dāvja Jurkas albūma "Strings Attached" ierakstā.

Jurģis Cābuis- profesionālās maģistra programmas III semestra students specializācijā Kordiriģēšana JVLMA un LMT gada balvas jaunajam mūziķim ieguvējs.

J. Cābulis ir Nacionālās Mākslu vidusskolas Rīgas Doma kora skolas kordiriģēšanas nodaļas vadītājs, Carnikavas kamerkora "Vēja balss" mākslinieciskais vadītājs un diriģents, kopš 2013. gada ir kamerkora "Ave Sol" diriģents un aktīvi koncertē Latvijā un pasaulē.

Profesors Viesturs Gailis- JVLMA Operas klases un Operstudijas Figaro vadītājs un diriģents, JVLMA un LMT gada balvas mācībspēkam ieguvējs.

Viestura Gaiļa mākslinieciskajā vadībā ik gadu pavasarī operas klases diplomeksāmeniem tiek veidoti 4- 6 iestudējumi, kopumā sastādot vairāk kā 110 iestudējumus profesora darbības laikā JVLMA. 

2018. gada 11. janvārī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) atzīmēja savu dzimšanas dienu.

 


Pievieno komentāru: