Zināmi Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2018 nominantu piecinieki.

Zināmi Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2018 nominantu piecinieki.

Zināmi Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2018 nominantu piecinieki.

Trešdienas pēcpusdienā Latvijas 1.Rokkafejnīcā tika paziņoti visaptverošākās mūzikas nozares balvas Zelta Mikrofons nominanti. Uz iekļūšanu pieciniekā šogad pretendēja 129 albumi, 62 dziesmas, 76 videoklipi, 28 debitanti un 12 koncertieraksti video formātā, kopskaitā 307 pieteikumi, kas ir par 41 ierakstu vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Draudzīgā atmosfērā notikušo pasākumu vadīja Mārtiņš Ruskis un starp nominantu paziņotājiem un apliecību pasniedzējiem bija tādas personības kā pagājušā gada ceremonijas vadītājs Mārtiņš Daugulis, režisors un producents Igors Linga, mūziķis un komponists Aivars Hermanis - šī gada Zelta Mikrofona žūrijas priekšsēdētājs, režisore Dita Torstere, Radio Skonto+ un Kurzemes Radio ētera personības u.c. Roka vai metāla kategorijas nominantus atklāja Latvijas 1.Rokkafejnīcas saimnieks Raivo Mediņš, kurš jau otro gadu savās mājās uzņem nozīmīgā pasākuma viesus.

Sanākušos viesus priecēja vairāki šī gada nominanti – etnoperkusiju grupa “Kaisaifa”, jaunā un melodiskā grupa “Sudden Lights”, mūziķe Sniedze Prauliņa un jau pieredzējušāki mūziķi – kopprojekts Ozols&Tehnikums, kā arī dziedātāja Linda Leen ar ģitāristu Rihardu Lībieti.

Izteiktu līderu šogad balvas pretendentu vidū nav - visvairāk nominācijās izvirzīti mūziķi Intars Busulis, Dons, kā arī “Instrumenti”, kuri katrs pretendē uz Zelta Mikrofons balvu trīs nominācijās. Pa divām nominācijām šogad saņēmuši “Carnival Youth”, repere VIŅA, “Labvēlīgais tips”, MESA (viena no nominācijām ir kopdarbs ar Renāru Kauperu un Arstarulsmirus), Auļi un Tautumeitas, “Prāta vētra”, “Ozols un Tehnikums”, kā arī “Iļģi”.

Jau 22.Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2018 ceremonija notiks Dailes teātrī 27.februārī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā tvplay.lv, kā arī ar nobīdi kanālā LNT.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti