Brīvdienās meiteņu trio “Hypnotic” uzorganizē pre-party JUST bārā pirms lielā Supernovas konkursa

Brīvdienās meiteņu trio “Hypnotic” uzorganizē pre-party JUST bārā pirms lielā Supernovas konkursa

Brīvdienās meiteņu trio “Hypnotic” uzorganizē pre-party JUST bārā pirms lielā Supernovas konkursa.

Meiteņu trio “Hypnotic” pirms lielā Supernova dziesmu konkursa uzorganizējušas košu un krāsainu pre- party, kas brīvdienās norisinājās vienā no populārākajiem klubiem Rīgā – JUST. Ballītē tika prezentēta arī trio Supernovas dziesma “Pray”. Uz pasākumi bija ieradušies vairāki Supernovas dalībnieki un meiteņu draugi, un atbalstītāji.

Pēc meiteņu trio Supernovas dziesmas “Pray” video pirmizrādes cilvēki aktīvi izsaka savu viedokli, kritiku un atbalstu. Vienaldzīgo nav, tieši tāpēc meitenes uzorganizēja mazu pre-party pirms lielā Supernovas konkursa, lai klātienē prezentētu gan Supernovas dziesmu “Pray”, gan tā video. Ballīte norisinājās pārpildītajā klubā JUST, kur meitenes līksmoja līdz pat rīta gaismai.
Dziesmas “Pray” autores ir pašas trio meitenes - Sabīne Geiba un Beatrise Heislere, bet dziesmas mūzikas producents ir labi pazīstamais Rassell (Ruslans Kuksinovičs). Dziesmas master mix veicis Jānis Kalve, bet pie balss ieraksta strādāja Pēteris Upelnieks. Dziesmas izdevējs – radošais uzņēmums Communicaton ART.
Dziesmas pamatdoma ir viena – mēs lūgsim par labāku pasauli, par to, lai pasaulē nebūtu kari, varas dalīšanas, nabadzība, bezdarbs, bezatbildība, lai mēs dzīvotu laimīgi, saticīgi, veseli un drošībā. Dziesma ir par to, ka katrs no mums spēj ietekmēt visu kopumu kaut vai ar maziem sirds darbiņiem – padodot roku, atbalstot, pasmaidot un novēlot otram labu dienu. Arī meitenes ik dienu cenšas darīt labus, mazus darbiņus, lai pasauli padarītu kaut par kripatiņu, bet labāku un tieši to meitenes centušās atspoguļot arī savā dziesmas “Pray” video.
Dziesmas video filmējis un montējis Dween. Dziesmas video tapšanā piedalījās bērnu popgrupa “Dzeguzīte” Zigdas Martinsones pavadībā. Paldies katram no viņiem - Krista Krūmvēvere, Marta Guģe, Elvīra Kazāka, Liena Biteniece, Marta Roberta Kalniņa, Linda Čamane, Emīls Guģis, Kristofers Zvejnieks, Dāvis Gerrards Gabrāns. Paldies arī Nijoles Berezinas bērniņiem - Valters Lejinieks, Roberta Stīrija, Elizabete Kuba, Lote Skuja, Tīna Orgaņuka. Mīļš paldies Indrai Vītolai un dizaina fabrikai Dfab. Paldies tērpu salonam Mana kleita. Paldies visiem brīvprātīgajiem “aktieriem”.
Trio Hypnotic aicina atbalstīt viņas dziesmu “Pray” Latvijas Televīzijas dziesmu konkursā Supernova 2018 Latvija pusfinālā, kur meitenes uz skatuves kāps 10.februārī un uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti