Aivo Oskis prezentē savu jauno dziesmu un video "Ejot garām"

Aivo Oskis prezentē savu jauno dziesmu un video "Ejot garām"

Aivo Oskis prezentē savu jauno dziesmu un video "Ejot garām".

Daudzsološs un enerģisks ir jaunais dziedātājs Aivo Oskis, kas vienā no Rīgas populārākajiem klubiem JUST prezentēja savu jauno dziesmu un video “Ejot garām”. Vakara šovprogrammā dziedātājs kāpa uz skatuves ar enerģiskajām “House of Berries” dejotājām.

Dziesmas “Ejot garām” mūzikas autors ir pats Aivo, teksta autore  - Ilze Fārte un aranžija - Ruslans Kuksanovičs (Rassell). Aivo Oskis:

“..Dziesma ir ar pozitīvu, vasarīgu skanējumu un ritmu, kas veltīta maniem īpašajiem dzīves cilvēkiem! Dziesmas teksts ir par ikdienas steigu, rutīnu, taču arī šajā visā ikdienas virpulī ir svarīgi un ir iespējams atrast sev īstos cilvēkus apkārt. Ikdienā satiekam daudz cilvēkus, kuri mums smaida, ar kuriem mēs runājam, bet tikai daži, un īpaši viens cilvēks un dažkārt vairāki iekrīt prātā un sirdī!..”

Dziesmas “Ejot garām” videoklipa galvenā doma ir atspoguļot dziesmas pozitīvo vēstījumu, radīt priecīgu atmosfēru un parādīt to, ka Aivo patīk atrasties labā kompānijā un labi pavadīt laiku, tāpēc video sākumā Aivo ir sporta zālē, fitnesa treniņā, taču uzliekot virtuālās realitāte brilles, viņš savās domās nokļūst citā realitātē, kur ir savā kompānijā, radot ballīti, labi pavada laiku dziedot un dejojot kopā ar skaistām un atraktīvām meitenēm, un domājot par vasaru. Video piedalījās deju studija “House of Berries”. Scenārija autors, režisors, operators un montieris DJ Dween. Stils – konkursa “Stila Pavēlnieks” uzvarētāja Laima Jurča sadarbībā ar veikalu Mans Drēbju Skapis. Projekta vadītāji - CommunicationART.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti