Grupas "Polifauna" debijas albuma recenzija.

Grupas "Polifauna" debijas albuma recenzija.

Grupas "Polifauna" debijas albuma recenzija.

Ar lūpu krāsu uz spoguļa uzrakstīts novērojums "You Look Like a Lost Soul". Ar šādu vizuālo tāda pat nosaukuma albuma reklamēšanas triku uzmanību socmedijos gluži nesen piesaistīja grupa "Polifauna". Sešu cilvēku apvienība, kas spēlē ausij ļoti tīkamu dream/space pop/rock stila mūziku. Turklāt dara to angļu mēlē, kā rezultātā nezinot i nepateiksi, ka "Polifauna" ir vietējā grupa.

Uzreiz jāsaka, cik pārliecinošs ir rudenī solītais, gandrīz jau pavasarī sagaidītais albums, tik vēl pārliecinošāka ir grupas dzīvā uzstāšanās, par ko bija iespējams pārliecināties arī 13. martā notikušajā "You Look Like a Lost Soul" prezentācijas koncertā klubā "One One". Vainot šajā apstāklī noteikti var ne tikai iesaistīto ļaužu muzikālo talantu, bet arī pieredzi. "Polifaunas" frontmens Andris Strazds jau iepriekš veiksmīgi dziedājis un spēlējis ģitāru apvienībās "Ann & Andreas" un "Ink", un arī tagadējā grupa pastāv jau vairākus gadus. Dziesmas viņam top kopā ar šarmanto vokālisti un taustiņinstrumentālisti Elzu Kaktiņu. Spēcīgs radošais papildinājums "Polifaunai" bija arīdzan vokālista un ģitārista Miķeļa Putniņa pievienošanās. Viņš zināms gan kā grupas "Ezeri" līderis, gan kā "Northern C" un "Black Apple Market" mūziķis, kura ideju klāsts šķiet diezgan neierobežots.

Vēl grupā muzicē basists Kārlis Krauklis, kurš kā ģitārists bijis arī "Pyro Trees" sastāvā, bundzinieks Matīss Tazāns, kurš ir arī "The Big Bluff" dalībnieks (albumā gan bungas iespēlējis vēl Matīss Repsis), un vēl viens ģitārists Niks Brensons, kurš arī spēlējis "Black Apple Market" un "Polifaunas" kolektīvam pievienojies jau pēc plates izdošanas. Attiecīgi "Polifaunu" gandrīz vai var dēvēt par debijas albumu izdevušu vietējo indie supergrupu.


Pievieno komentāru: