"Elektrofolk" līderis Majors izveido jaunu apvienību "ATOM"

"Elektrofolk" līderis Majors izveido jaunu apvienību "ATOM"

"Elektrofolk" līderis Majors izveido jaunu apvienību "ATOM".

Otrdienas vakarā mūzikas namā "Daile" ar nelielu koncertu un jaunu videoklipu sevi pieteikusi jauna muzikāla apvienība "Atom". To kopā ar diviem jauniem pašmāju mūziķiem Miķeli Dzenušku un Tomu Kagaini un solistu Čārliju Vaskesu, kuru uz Latviju no tālās Panamas atvedusi mīlestība, izveidojis bijušais grupu "Marana" un esošais "Elektrofolk" mūziķis Ainārs Majors.

Koncertā izskanēja vairāki jauni skaņdarbi, to skaitā aktuālais singls "Mother I Feel You", kuram tapis arī videoklips. Dziesma jau izskanējusi pagājušā gada festivālā "Bildes".

Jaunās grupas solists ir no Dienvidamerikas, Panamas uz Latviju atbraukušais mūziķis Čārlijs Vaskess, kurš Latvijā dzīvo jau pusotru gadu. Viņš Latvijā atradis mīlestību - latviešu sievieti Elīnu Bauzi-Krastiņu.

"Grupa Latvijas mūzikas apritē ienāk ar lielu enerģiju un nopietniem plāniem. "Atom" spēlē rock-fusion stilā. Viņu muzikālajā skanējumā saklausāmi arī pasaules mūzikas un indie mūzikas elementi. Īpašais grupas bonuss ir solista Čārlija plašais balss tembrs, nebijušās melodijas un dziesmu aranžējumi, kā arī mūziķu augsti profesionālais sniegums. Mūsu repertuārā ir gan ar spēku un brīvības kliedzienu uzlādētas rokdziesmas, gan dvēseliskas mīlas balādes,"

stāsta grupas basģitārists un producents Ainārs Majors, uzsverot – par grupas dvēseli un iniciatoru uzskatāms tieši Vaskess.

Pirmajam grupas albumam angļu dziesmu tekstus rada gan Čārlijs, gan viņa sieva Elīna, gan abi kopā. Čārlija sieva Elīna Bauze-Krastiņa ir miera pētniece, antropoloģe un dažkārt arī dzejniece. Čārlijs un Elīna atklāj, ka grupas mūzika un dziesmu vārdi ir viņu dzīves mirkļu nospiedumi. Ar tiem viņi vēlas ielūgt klausītāju uz dziļāku emocionālu eksistences piedzīvojumu. Viņi vēlās iedvesmot klausītāju sapņot par harmoniskāku pasauli, kur cilvēki tiektos dzīvot draudzīgāk, patiesāk un brīvāk.


Pievieno komentāru: