Ainars Virga un "Līvi" atzīmē akustiskā albuma izdošanu

Ainars Virga un "Līvi" atzīmē akustiskā albuma izdošanu.

Ainars Virga un "Līvi" atzīmē akustiskā albuma izdošanu.

Vecrīgā, mājīgajā "Valtera restorānā", notika sen gaidīta tikšanās, uz kuru savus draugus un atbalstītājus bija uzaicinājuši Liepājas rokgrupas "Līvi" dalībnieki. Iemesls tam bija paziņošana par grupas darbības atjaunošanu, jauna akustiskā albuma "Bez štepseļiem" izdošanu un aktīvu koncertturneju.

Pēc akustiskā priekšnesuma un stāstiem par albuma tapšanu un pašlaik notiekošo koncertturneju grupas dalībniekus sveica Uldis Marhilevičs, vairāku albuma dziesmu līdzautors Guntars Račs, muzikoloģe Daiga Mazvērsīte, mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, CD dizaina autors Guntars Ošenieks, grupas "Dzelzs vilks" bundzinieks Mārcis Judzis un daudzi citi.

Komentējot grupas darbības atjaunošanu, Ainars Virga sacīja:

"Grupa "Līvi" vienmēr atradusies pastāvīgā kustībā, un sastāva maiņas šajos garajos grupas pastāvēšanas gados ir bijusi ierasta lieta. Katrai paaudzei ir savs "Līvu" zelta sastāvs. Svarīgi ir, ka mēs spēlējam "Līvu" dziesmas. Ienākot grupā Bukam, mēs atkal esam atguvuši nepieciešamo enerģiju un "Līviem" vien raksturīgo skanējumu. Tas viss ir rokenrols, un rokenrols ir dzīvs!"


Pievieno komentāru: