Jaunā mūzikas zvaigzne Kristiaana ar šiku prezentēja klipu

Jaunā mūzikas zvaigzne Kristiaana ar šiku prezentēja klipu

Jaunā mūzikas zvaigzne Kristiaana ar šiku prezentēja klipu.

Jaunā dziedātāja un dziesmu autore Kristiaana plašākam klausītāju lokam nodevusi savas otrās dziesmas ”Flashbacks” videoklipu. Pirmizrādi tas piedzīvoja 27. marta vakarā slēgtā burziņā restorānā ”Annas dārzs”.

Sveikt Kristiaanu lielajā dienā bija ieradušies viņas draugi, paziņas un sadarbības partneri.

Kristiaana, īstajā vārdā Kristiāna Bumbiere, ar savu pirmo dziesmu ”Guiding Light” pie pašmāju mūzikas debesīm iemirdzējās pērnā gada vasarā. Iepriekš jaunā skatuves māksliniece piedalījusies dažādos muzikālos projektos – TV šovā ”Koru kari 2”, kora ”Spīgo” un Raimonda Paula koncertā ”Ja man saule roku dotu”.

”Mūzika ir ļoti svarīga manas dzīves sastāvdaļa, un tāda tā ir bijusi vienmēr – tā ir mana kaislība un mīlestība, tādēļ esmu ļoti priecīga par ikkatru iespēju iepriecināt klausītājus ar jaunām dziesmām un koncertiem, jauniem ierakstiem un video. Eksperimentēšana ar melodijām un vārdiem, radot jaunas dziesmas, man ir salīdzinoši jauna pasaule – pie savu oriģināldziesmu rakstīšanas esmu nonākusi tikai nesen. Dziesmu komponēšana pie klavierēm man ir maģisks mirklis, kurā es nekad nezinu, kāds būs rezultāts, kur un kad šī dziesma jau iespējams drīz izskanēs. Un ikkatrs iepriecināts klausītājs, kurš atzinīgi novērtē dziesmu, ir vislielākais gandarījums man kā izpildītājai un dziesmu autorei, jo tad zinu, ka domas un sajūtas, ko esmu ielikusi dziesmā, ir sasniegušas klausītāju sirdis. Tieši tā, vienkārši spēlējoties ar akordiem un melodijām, tapa arī dziesma ”Flashbacks”, kas gan savas īstās aprises ieguva nedaudz vēlāk, sadarbojoties ar producentu Kasparu Ansonu,”

par mūziku un jauno dziesmu stāsta Kristiaana.


Pievieno komentāru: