Leģendārā grupa PĒRKONS, klātesot plašam fanu pulkam, pie SPICES iedārdina šīs vasaras un rudens koncertus

Leģendārā grupa PĒRKONS, klātesot plašam fanu pulkam, pie SPICES iedārdina šīs vasaras un rudens koncertus

Leģendārā grupa PĒRKONS, klātesot plašam fanu pulkam, pie SPICES iedārdina šīs vasaras un rudens koncertus.

Klātesot vairākiem tūkstošiem fanu, vakar, 31.maijā, pie t/c Spice leģendārā grupa PĒRKONS ar bezmaksas koncertu Gandrīz tautasdziesma iedārdināja šīs vasaras un rudens koncertus – Kulakova nakti, kas 20. jūlijā notiks Līvānos, kā arī Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncerttūri „Gandrīz tautasdziesma”.
Koncertā dziedātājas Ievas Akurateres un koru Vivere, Mārupes kultūras nama jauktā kora Mārupe, jaukto koru Universum un Sonante, meiteņu kora Resono un sieviešu ansambļa Dzelde izpildījumā izskanēja vairākas patriotiskas dziesmas, savukārt pēc tam, publikai līdzdziedot, grupa Pērkons (Juris Kulakovs un Uģis Muzikants – taustiņinstrumenti, Ieva Akuratere un Raimonds Bartaševics – balss; Juris Sējāns – basģitāra, balss; Leons Sējāns – soloģitāra; Ikars Ruņģis – sitaminstrumenti) skandēja savus lielākos hītus un priecēja klātesošos ar krāšņu šovu. 

„Tas bija patiess gandarījums – redzēt tik daudz grupas draugu, kas šajā brīnišķīgajā vakarā atrada laiku atbraukt uz šejieni un padziedāt kopā ar mums, lai iesildītos vasaras un rudens lielajiem koncertiem,”

atzīst šā gada gaviļnieks – komponists Juris Kulakovs.
Īsi pirms koncerta sākuma t/c Spice direktore Iveta Lāce sveica grupu, dāvājot īpašu velti – mākslinieces Airas Lesiņas darināto porcelāna Laimes lāci, sakot:

„Šis gads mums paiet svētku un latviskuma zīmē, atzīmējot Latvijas simtgades svinības un divu mākslinieku, Latvijas idejas un brīvības gara nesēju – dziedātājas Ievas Akurateres un komponista Jura Kulakova – skaisto jubileju. Viņi ar savu daiļradi ir stiprinājuši un iedvesmojuši latviešus cauri paaudzēm! Brīvi, dumpinieciski un tik spēcīgi, ka ar savu spēku spēj iedrošināt arī citus, arī mani! Tādēļ vēlos dāvāt šo Laimes lāci, kas simboliski atgādina par laimi, kas meklējama tepat, par nenogurstošu darbošanos un iedvesmu! Jo tikai laimīgie kolekcionē ne mantu, bet sajūtas; tikai laimīgajiem pieder laiks un telpa, tikai laimīgajiem darbs ir hobijs, tikai laimīgie rada!” 

Arī koncerta apmeklētāji izmantoja iespēju 60 gadu jubilejā sveikt abus šā gada gaviļniekus – dziedātāju Ievu Akurateri un komponistu Juri Kulakovu, uzdot jautājumus, saņemt autogrāfus, fotografēties kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem īpašajā Satiec & Sveic teltī pēc koncerta.
Šajā vakarā koncerta laikā norisinājās arī fanu konkurss, aicinot koncerta apmeklētājus atminēties Atmodas laikus un ģērbties 80.gadu stilā. Interesantāko un kolorītāko tērpu autori saņēma vērtīgas un interesantas dāvanas no grupas. „Kulakova nakts” notiks 20. jūlijā Līvānos.


Pievieno komentāru: