Lauras Railas un Indras Railas vokālistu konkursā pārsteigumi viens pēc otra

Lauras Railas un Indras Railas vokālistu konkursā pārsteigumi viens pēc otra

Lauras Railas un Indras Railas vokālistu konkursā pārsteigumi viens pēc otra.

Pagājušās nedēļas nogalē notika jau 9. Lauras Railas un Indras RailaS organizētais vokālistu un popgrupu konkurss Popfestjūrmaola 2018. Šogad 4 vecuma kategorijās no 5 – 23 gadiem piedalījās 120 vokālisti un 63 popgrupas no visas Latvijas, kopskaitā pie 500 cilvēkiem.
Dalībnieku sniegumu vērtēji tādi Latvijā atzīti cilvēki kā Viktors Zemgals, Maija Sējāne, Kaspars Tīmanis, Laura Raila un Indra Raila. Žūrija pēc konkursa atzina, lai arī tas noticis no agra rīta līdz vēlam vakaram, bija bauda klausīties aizraujošos vokālos priekšnesumus un diena paskrējusi ātri.
Arī paši konkursanti priecājās par paveikto un balvām. Sogad Grand Prix ieguva 18 gadīgā Estere tauriņa, ped. Madara Briede. Estere ar savu burvīgo džeza izpildījumu aizrāva žūriju un šaubu nebija, ka kopvērtējumā tieši šī jaunā, talantīgā dziedātāja būs pirmā. Savukārt ansambļu konkurencē šogad Grand Prix ieguva „”Mello” no studijas Rasa, ped. Megija Naunikas un Līva Bondare. „Mello” izpildīja Reiņa Sējāna sakomponēto dziesmu, kurai nav konkrētas valodas un kura panākumus guvusi pat Ķīnā. Grupa to iznesa perfekti. 

„Vēlamies arī uzsvērt pedagogus un dalībniekus, kas ieguvuši sava vecuma kategorijā augstāko punktu skaitu, tie ir pedagogi Sindija Tropa, Rūta Dūduma, Laura Raila, Iluta Dundere, Ēriks Budēvics. Viņu darbs ir neatsverams. Dalībnieki – laureāti, par kuru vārdiem mēs vēl noteikti dzirdēsim – Kerija Sauliete, „Varavīksne”, Beāte Keina Balode, „Dzintariņi” (Studija Rasa), Akvelīna Martinsone, „Smile.” 

Laura Raila stāsta:

„Mēs ļoti priecājamies redzēt gan jaunos konkursantus, gan arī iepriekšējo gadu dalībniekus, kuri auguši savā sniegumā. Un tik pat ļoti priecājamies, ka mums ir tādi atbalstītāji, kuri bērniem un jauniešiem dāvā izaugsmi. 8 dalībnieki ar vecākiem 7. septembrī dodas uz Stokholmu ar Tallink prāmi, lai uzstātos lielajā šova zālē, konkursanti ieguva gan blue tooth mikrafonu nošu pultis no Sound Factory muzikālajai izaugsmei,9 mūzikas ierakstus 100 un 250 eur vertībā no studijas Anima, 3 fotosesijas no Photored un MarioOjo, mūs atbalstīja veikals Tops ar 12 dāvanu kartēm, Mūzikas Telpa dāvināja jazz improvizācijas kursus solistam 180 eur vērtībā un 3 ansambļiem dāvināja iespēju izmantot savas telpas, mazākie bērni izcīnīja iespēju svinet savus svētkus Cool Kids Clob telpās, tāpat arī padomājām, lai Grand Prix skolotāji labi atpūstos Taizemes Masāžā Thai Art Massage Studio. Esmu ļoti priecīga, ka mums ir iespēja bērniem piepildīt sapni, dāvāt jaukas emocijas. Visi dalībnieki saņēma ne tikai diplomas, bet arī saldumu balviņas.” 

Konkursa beigās atklājās vēl viens pārsteigums no žūrijā esošās Maijas Sējānes, 6 konkursanti, kuri sevi pierādīja teicami, iekļuva uzreiz 2.X Faktors 2. sezonas atlases kārtā, savukārt Grand Prix Solistei Esterei Tauriņai tika lieliska iespēja apiet atlases kārtas un tikt uzreiz TV atlasē. 

„Lai izdodas un tiekamies nākošgad, jau 10. Jubilejas konkursā”

novēl dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila.


Pievieno komentāru: