Ērika Budēvica dziesmas "Tev"videoklipa prezentācijas koncerts

Ērika Budēvica dziesmas "Tev"videoklipa prezentācijas koncerts

Ērika Budēvica dziesmas "Tev"videoklipa prezentācijas koncerts.

Leģendārās grupas „Hameleoni” solists Ēriks Budēvics 27.09 klubā „Sapņi un kokteiļi ‘’svinēja sava jaunā solosingla „Tev” iznākšanu un arī videoklipa prezentēšanu. Šo dziesmu viņš veltīja savai sieviņai Indrai. 

"Vasara aizritēja filmējoties videoklipā pa Latvijas skaistākajām vietām. Lidojot ar gaisa balonu un traucoties pretī vējam ar Harley Davidson un pavadot saulrietus pie mūsu mīļās jūras kopā ar mūsu videooperatori Sintiju Dzerkali. Reiņa Briģa aranžijas kā parasti mūziku iekrāso tikai viņam raksturīgās krāsās. Paldies atbalstītājiem „Sapņi un kokteiļi” un „Mans drēbju skapis”, kā arī visiem mūziķiem, kas piedalījās šajā pasākumā." 

Prezentācijas koncertā spēlēja dzīvais mūziķu sastāvs un muzicēja viesmākslinieki- Laura Raila, Agnese Rakovska, saksafonists Raivo Stašāns, X- Faktora dalībnieki – Ērika Budēvica audzēkņi – Akvelīna Mārtinsone un Artis Zaķis, kā arī grupas „Bastards” solists Renārs Mastiņš.
Mūziķa karjerā iesācies jauns virziens izpildīt ne tikai grupas „Hameleoni” producenta Gaita Lazdāna kompozīcijas, kuras pašam ir tuvas un īpašas, bet arī savu mūziku.
Ēriks Budēvics grupā „Hameleoni” jau darbojas 20. gadus. Grupa atzīmē šogad 20 gadu jubileju.
Grupa 90. gadu beigās un arī vēlāk bija ļoti populāra Latvijā. Grupai pa šiem gadiem iznākuši pieci studijas albūmi. Albūmu tirāžas liecināja par to, ka „Hameleoni” bija viena no pieprasītākajām grupām Latvijā.
Ērika Budēvica skanīgais falsets un arī plašais diapazons, kā arī spēcīgā balss padarīja „Hameleonu”mūziku īpašu.

„Hameleoni” turpina koncertēt un uzstāties visā Latvijā.
Gaidām visus „Hameleonu”mūzikas mīļotājus uz īpašo 20 gadu jubilejas koncertu VEF KULTŪRAS PILĪ 2019.gada 7. Februārī!!!!

Foto: Māris Bartulāns


Pievieno komentāru: