“Neon Saturdays” intīmā gaisotnē aizvada pārsteidzoši košu albuma prezentācijas koncertu

“Neon Saturdays” intīmā gaisotnē aizvada pārsteidzoši košu albuma prezentācijas koncertu

“Neon Saturdays” intīmā gaisotnē aizvada pārsteidzoši košu albuma prezentācijas koncertu.

Pagājušajā piektdienā, 23. novembrī pašmāju grupa no Siguldas “Neon Saturdays” sniedza jaunajam albumam “Freaks In The Ocean” veltītu prezentācijas koncertu Rīgā.
Koncerts tika rīkots RISEBA Mediju un arhitektūras centrā “H2O”, uzbūvējot skatuvi un piemeklējot gaismu dizainu speciāli nupat izdotā albuma noskaņām.
Muzikālais pasākums pulcēja gana daudz cilvēku, kuru vidū bija arī citi vietējie mūziķi un mākslinieki.
Koncertā tika manīta pazīstamā dziesminiece Alise Joste un grupas “The Sound Poets” basģitārists Kārlis Josts.
To apmeklēja arī multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis (Kašers) kopā ar draudzeni un savu puisi Arturu Sokolovu.
Latviešu mūziķu un skotu producenta kopdarbs
“Neon Saturdays” īpatnēji nosauktajā albumā iekļautās dziesmas ir abstrakti stāsti, kurus iedvesmojusi bērnība deviņdesmitajos gados un jaunā gadsimta sākumā, Latvijā, skaidro grupas puiši. 

“Domāju piekritīsiet – bērnība un pieaugšana vien retajam paliek atmiņā kā garlaicīgs, vienmuļš dzīves posms. Mums četriem šie gadi bija zīmīgu mirkļu un piedzīvojumu pilni. Pozitīvie un negatīvie iespaidi izveidoja mūs tādus, kādi šobrīd esam un manuprāt ir galvenais iemesls, kādēļ mūsu dzīves ceļi reiz krustojās. Mēs sākām radīt mūziku, jo vēlējāmies paust savas domas par apkārtējo pasauli, taču katrs individuāli nebūt nebijām tie skaļākie un pašpārliecinātākie runātāji,“ par “Neon Saturdays”

vīziju stāsta grupas līderis Andris Ēvelis. 

“Manuprāt, mūzika ir mūsu supervaroņa apmetnis. Īpašs elements, kas dod mums pašpārliecību, drosmi izpausties, uzrunāt sabiedrību. Skatuve dara brīnumus ar cilvēka raksturu un potenciālu,”

piebilst bundzinieks Linards Lazdiņš.


Pievieno komentāru: