Elegantais TENORU GADS noslēdzās VEF Kultūras pilī

Elegantais TENORU GADS noslēdzās VEF Kultūras pilī.

Elegantais TENORU GADS noslēdzās VEF Kultūras pilī.

Ar skatītāju “bravo” saucieniem un sirsnīgiem aplausien 28.februārī VEF Kultūras pilī noslēdzās eleganto Tenoru Gada 13 koncertu virkne. Galā koncertā piedalījās LNO solisti Raimonds Bramanis un  Juris Jope, aktieri Raimonds Celms un  Kristians Kareļins no Latvijas Nacionālā teātra un liepājnieks, Jaunā Muzikālā teātra aktieris  Marģers Eglinskis. Dziesmu pavadījumu nodrošināja pianista Anatolija Livčas instrumentālā grupa  (ģitāra – Artūrs Kutepovs, sitamie instrumenti – Uģis Krūskops).
Tenoru gada koncertprogramma tika veidota tā, lai skatītājs neakadēmiskā gaisotnē varētu baudīt populāras dziesmas Operas un teātru tenoru interpretācijā. Koncertus bagātināja īpaši veidotais scenārijs ar asprātīgiem dziesmu pieteikumiem un horoskopu stāstiem. Skatītāji novērtēja arī aktieru jokus un improvizāciju uz skatuves un ,protams, visu koncerta dalībnieku vokālās prasmes.
Lielaķo skatītāju atzinību noslēguma koncertā guva Raimonda Bramaņa uzstāšanās ar neapolitāņu klasiku un Raimonda Celma un Jura Jopes izpildītā Dona dziesma “Salauzta sirds”, kuras laikā visu paaudžu skatītāji aplaudējot dziedāja līdz. Koncerta noslēgumā visi dalībnieki kopā izpildīja brīnišķīgās E.L.Vēbera dziesmas “Amigos para siempre” latvisko pirmatskaņojumu, kas piešķīra visam koncertam būtisku un paliekošu vērtību.
Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete ir gandarīta, par to, ka oriģinālais koncerta formāts ir sevi attaisnojis. Skatītājiem tas sniedz prieku un rada svētkus. Tas viss dod ticību, ka aizsāktā tradīcija ir jāturpina, pieasistot aizvien jaunus aktierus ar izcilām vokālām dotībām kā arī iemīļotus Operas solistus.


Pievieno komentāru: