Botānika festivālā uzstājas Sanktpēterburgas dziedātājs Žeņa ĻUBIČA

Botānika festivālā uzstājas Sanktpēterburgas dziedātājs Žeņa ĻUBIČA.

Botānika festivālā uzstājas Sanktpēterburgas dziedātājs Žeņa ĻUBIČA.

23.maijā в VEF radošā kvartāla kamerzālē festivāla Botānika pavasara muzikālās programmas ietvaros notika talantīgās un savdabīgās Sanktpēterburgas dziedātājas un dziesmu autores Žeņas Ļubičas koncerts. Šajā vakarā skatītāji izbaudīja "Krievijas francūzietes" poētisko un muzikālo pasauli, skanēja liriskas, ironiskas un kaislīgas mākslinieces kompozīcijas. Koncertam Rīgā bija patiess franču šarms: te bija stils, izsmalcināts vokāls un spilgta jaunas sievietes personība.
“Krievijas francūziete” Žeņa Ļubiča pasaules slavu ieguva, pateicoties dalībai projektā Nouvelle Vague. Ar to viņa ir apbraukājusi teju pusi pasaules, piedalījusies festivālos un koncertos, arī leģendārajā Parīzes koncertzālē “Olimpija”. Vairāk nekā 300 dziesmu autore. Viņas dziesmas ir iekļautas vairāk nekā 30 filmu un seriālu skaņu celiņos. “Klusuma šūpuļdziesma”, kas kļuva par Krievijas fantāzijas kino “Viņš – drakons” galveno tēmu, tagad ir savdabīga dziedātājas vizītkarte. Pēc tās viņu atpazīst ikvienā zemeslodes nostūrī. Bet nebēdnīgā “Russian Girl” ir kļuvusi par daudzās valstīs mītošās krievu diasporas himnu. 2018.gadā Žeņa Ļubiča un grupa “Zveri” laida klajā singlu L’été, kas bija daļa no Kirila Serebreņņikova filmas “Vasara” skaņas celiņa pasaules pirmizrādes.
Žeņa ir uzstājusies kopā ar Bi-2, Megapolis un Brazzaville, dalījusi mikrofonu ar Džoniju Rotenu (Sex Pistols) un Eiženu Hicu (Gogol Bordello). Viņa ir saņēmusi Artēmija Troicka prēmiju “Stepes vilks” un regulāri ir atrodama Pēterburgas vispopulārāko cilvēku sarakstā.
Lai pasākumā valdītu Parīzes radošo kvartālu īpašā atmosfēra, festivāla organizatori sadarbībā ar partneriem ir sagatavojuši gastronomijas stūrīti franču stilā: vīnu eksperts Noble Wine sagatavoja ekskluzīvu Luāras ielejas un Burgundijas vīnu piedāvājumu, bet Aldaris prezentēja vispopulārāko franču alu Kronenbourg 1664 Blanc. Izsmalcinātos dzērienus papildināja tradicionālās franču uzkodas un austeru bārs.
Visas skaistā dzimuma apmeklētājas varēja vienā mirklī pārtapt par īstām parīzietēm. Zviedru skaistumkopšanas zīmola Oriflame stendā vizāžisti piemeklēja viszvaigžņotāko lūpu krāsas toni, gatavoja iedvesmojošas fotogrāfijas un pasniedza dāvanas.

Koncerta organizatori saka paldies festivāla partneriem: kompānijai Aldaris, zīmolam Oriflame, apartamentu viesnīcai Rigaapartment, radio SWH+, salonam DRY BY, restorānam HolyMoly, žurnālam ОТКРЫТО, t/c DOMINA, Riga This Week, kompānijai Noble Wine, street-food restorānam Bao Bun, Coffee Cult.
Festivāla Botānika autori un organizatori: mārketinga aģentūra PR LINIJA.


Pievieno komentāru: