Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris laiž klajā dziesmu “Brīnumzieds”

Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris  laiž klajā dziesmu “Brīnumzieds”.

Ineta Rudzīte un Ainars Bumbieris  laiž klajā dziesmu Brīnumzieds”.

13.jūnijā klajā nāca ilgi lolotais dueta Inetas Rudzītes un Ainara Bumbiera pirmais maxi singls Tā diena. Tajā iekļautas 7 dziesmas, kas apliecina abu dziedātāju muzikālo varēšanu un veiksmīgo sadarbību. Ar lielu vērienu tika nosvinēta singla prezentācija Tex Mex restorāna pagalmā. Pasākuma viesi ar lielu sajūsmu uzņēma jauno duetu. Prezentācijā piedalījās arī dueta draugi mūziķi un dziedātāji Ieva Sutugova, Gaitis Lazdāns, Raivo Stašans, Kaspars Gulbis, Tirkīzband un Elza Marija Rudzīte (Inetas meita). Inetu un Ainaru bija ieradies sveikt arī komponists Gunārs Freidenfelds. 
Duets laiž klajā  singlu, Gitas Muižnieces dziesmu “Brīnumzieds”, kas  ir abu solistu pirmā oriģināldziesma. Dziesma ir par divu cilvēku atmiņām,  satikšanos  un iepazīšanos  skaistajā saulgriežu laikā. 
Dziesmas autore G.Muižniece ir gandarīta par jaunā dueta veikumu. Ainars un Ineta ir pateicīgi par šo sadarbību, un iespējams nākotnē turpinās sadarboties ar autori ierakstot jaunas dziesmas. Ineta un Ainars vēlas  pateikties visiem, kas atbalsta jaunā dueta muzikālās gaitas un ir gatavi arī turpmāk priecēt klausītājus un skatītājus ar vienmēr atraktīvo un pārdomāto sniegumu.

Foto- Māris Bartulāns


Pievieno komentāru: