Miks Galvanovskis pašā Vecrīgas sirdī prezentēja savu EP albumu "No 2 līdz 5"

Miks Galvanovskis pašā Vecrīgas sirdī prezentēja savu EP albumu "No 2 līdz 5".

Miks Galvanovskis pašā Vecrīgas sirdī prezentēja savu EP albumu "No 2 līdz 5".

Pagājušajā piektdienā mūziķis Miks Galvanovskis pašā Vecrīgas sirdī prezentēja savu EP albumu "No 2 līdz 5". Prezentācijas koncertā pirmo reizi klausītāju vērtējumam tika  nodotas visas jaunākās EP dziesmas, kā arī tika atskaņoti vēl pāris mūziķa zināmākie darbi. Prezentācijas koncertu iesildīja jaunā un talantīgā māksliniece AGNESSE jeb Agnese Stengrevica, bet kopā ar Miku uz skatuves kāpa arī Latvijas brīvrunu karalis un hip hop mākslinieks Idus Abra, ar kuru kopā Miks izdeva pirmo EP dziesmu "Mosties".
Prezentācija norisinājās lielākajā Vecrīgas terasē "Doma dārzs". 
Nedaudz vairāk kā pirms gada mūziķis izdeva savu debijas albumu "In pieces" ar vērienīgu prezentāciju Spīķeru koncertzālē. Līdzīgi kā debijas albuma prezentācijā, arī šoreiz ieeja bija bezmaksas un bez vecuma ierobežojuma.
 
“Šī EP skanējums ir kaut kas pilnīgi citādāks, ko klausītāji ir dzirdējuši pirms tam. Katra dziesma skan atšķirīgi, un liels nopelns par šo ir arī dziesmu producentam un aranžētājam Reinim Briģim. Lai taptu šis albums, mēs piesaistījām tiešām daudz instrumentālos mūziķus, lai dziesmu skanējumu radītu maksimāli dzīvu un baudāmu,”
komentē Miks.
Bieži ir izskanējuši jautājumi arī par EP nosaukumu- "No 2 līdz 5". Ir bijuši daudz un dažādi minējumi, bet atbilde ir tiešām vienkārša- visas no dziesmām ir uzrakstītas vairāku mēnešu laikā no 2 līdz 5 naktī.
Šobrīd jaunais EP albums pilnā veidā ir pieejams tikai digitālajos straumēšanas servisos vai CD formā. Vietnē youtobe albums iznāks līdz gada beigām, kad katra no dziesmām tiks izdota ar videoklipu. 
Foto- Valdis Krūmiņš

Pievieno komentāru: