BALSIS gatavojas aizraujošai vasarai visā Latvijā un sāk uzņemšanu jaunajai sezonai!

Jauniešu koris BALSIS maijā un jūnijā būs sastopams vērienīgās un neierastās skaniskās aktivitātēs Rīgā, Īlē, Indrā, Daugavpilī, Vecumniekos, Dobelē, Tukumā, Inčukalnā, Valgā, Siguldā, Liepājā, Krustpilī, Sēlpilī. 12. un 14. jūnijā Ints Teterovskis sāks jauno dziedātāju uzņemšanu 31. sezonai!

Lasīt tālāk
Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktais koris sadziedāsies ar Brēmenes augstskolu kamerkori

Latvijas Mūzikas akadēmija aicina visus interesentus uz kora mūzikas koncertu sestdien, 27. maijā plkst. 13.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, kurā tiekas Brēmenes mākslu augstskolas un Brēmenes Universitātes kamerkoris un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas jauktais koris.

Lasīt tālāk
Siguldā notiks otrais Latvijas jaukto vokālo ansambļu konkurss

Sestdien, 20. maijā, Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” norisināsies II Latvijas jaukto vokālo ansambļu konkurss. Sākums plkst. 12.00, ziņo Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) pārstāvji.

Lasīt tālāk
LATVIJAS EKSPRESIS SIMTGADEI jau ceļa jūtīs!

No 26. – 28. maijam cauri visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem ceļā dosies speciāls vilciena reiss Latvijas ekspresis simtgadei ar vairāk kā 180 pasažieriem – dziedātājiem un dejotājiem. Gaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus un Latvijas simtgadi, īpašais vilciens piestās 12 Latvijas vietās un dzelzceļa staciju laukumos, kopā ar koriem BALSIS, Monēta un Rīga, deju ansambļiem Ačkups, Auda, Dardedze un vietējiem māksliniekiem, trijās dienās sniegs 12 unikālus bezmaksas koncertus.

Lasīt tālāk
Konkursā "Eirovīzijas Gada koris 2017" Latvijas godu aizstāvēs meiteņu koris "Spīgo"

Sestdien, 29.aprīlī, LTV1 tiešraidē nacionālās atlases konkursā “Latvija dzied!” noskaidrots koris, kas pārstāvēs Latviju starptautiskajā konkursā “Eirovīzijas Gada koris 2017”,  - tas ir Jelgavas 4.vidusskolas meiteņu koris “Spīgo” (diriģente Līga Celma–Kursiete). 

Lasīt tālāk
 Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” sniegs koncertus pasaules mūzikas mekā – Elbas filharmonijā

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” devies uz Hamburgu, lai pašreizējā mūzikas mekā – Elbas filharmonijas koncertzālē kopā ar Hamburgas operas kori, Hamburgas zēnu kori, Hamburgas Valsts filharmonisko orķestri un tā māksliniecisko vadītāju Kentu Nagano atskaņos Gustava Mālera Astoto simfoniju, sniedzot trīs brīnišķīgus koncertus – 28.,30. aprīlī un 1. maijā.

Lasīt tālāk
Jauniešu koris BALSIS Mariborā iegūst sudraba godalgu un turpina radīt SVĒTKUS!

Šķiet, tikai vakar izskanēja vērienīgie koncerti SVĒTKI! Liepājas koncertzālē Lielais dzintars un kora mājvietā RKTMC Mazā ģilde. Daudz lielisku iespaidu, nebijušu sajūtu un pacilātība. Liepājas koncerts vēl redzams un dzirdams straume.lmt.lv. Milzīgs paldies visiem balsiniekiem par līdzdalību un brīnuma radīšanu! Paldies Latvijas Gāzei, SIA LDZ CARGO, VKKF, Rīgas Domei un Kultūras pārvaldei, Mazajai ģildei, Liepājas Domei un Kultūras pārvaldei, SIXT Latvija, LMT Straume. Bez jums SVĒTKI! neizdotos. 

Lasīt tālāk
Koris "Nošu planētas" uzvar konkursa "Latvija dzied!" atvērtajā kategorijā

“Eirovīzijas gada koris 2017” nacionālās atlases konkursa “Latvija dzied!” “Atvērtajā kategorijā” uzvarējis Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) Ventspils Mūzikas vidusskolas skolēnu koris “Nošu planētas” (diriģenti - Rudīte Tālberga un Anitra Niedre), informē Latvijas Televīzijas (LTV) Raidījumu daļas Projekta vadītāja Sandra Eihmane.

Lasīt tālāk
Rīgas Doma zēnu koris uzstāsies Londonas Karaliskajā Albertholā

Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā no 14.aprīļa līdz 18.aprīlim piedalīsies Starptautiskajā jauniešu koru festivālā Londonā, kura laikā sniegs koncertu prestižajā Londonas Karaliskajā Albertholā, informēja Rīgas Doma zēnu kora direktore Ilze Baumane.

Lasīt tālāk
VAK „Latvija” iepazīstina ar 75. jubilejas programmu

Atzīmējot Valsts Akadēmiskā kora „Latvija” 75. dzimšanas dienu, 6. aprīlī VAK „Latvija” savās mājās uzņēma ciemiņus, stāstot par jubilejas gadā plānotajiem koncertiem Latvijā un ārzemēs un iepazīstinot ar skaņdarbiem no tuvākajiem koncertiem. Ar savu klātbūtni pagodināja arī kora ilggadēji sadarbības partneri Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra valdes locekle Indra Lūkina un Liepājas simfoniskā orķestra direktors Uldis Lipskis.

Lasīt tālāk
Jauniešu koris BALSIS aicina uz Svētkiem Liepājā!

Kā jau ziņots, 8. aprīlī plkst. 18.30 Jauniešu koris BALSIS Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” aicina ikvienu uz 30. jubilejas pirmo lielo koncertu SVĒTKI! 

Lasīt tālāk
Klajā nākusi Latvijas Radio kora jubilejai veltītā grāmata "Latvijas Radio koris. Fakti. Atmiņas. Attēli"

Klajā nākusi Latvijas Radio kora jubilejai veltītā grāmata "Latvijas Radio koris. Fakti. Atmiņas. Attēli", kas apkopo kora 75 gadus garo vēsturi, sākot no 1940.gada.

Lasīt tālāk
Rīgas Gospelkoris aicina uz labdarības koncertu Torņakalna baznīcā

Svētdien, 26.martā, plkst.19.00 Rīgas Gospelkoris ielūdz uz krāšņu un sirdssiltu pavasara ieskaņas labdarības koncertu, kas norisināsies Torņakalna baznīcā.

Lasīt tālāk
Aicina pieteikties "Eirovīzijas gada koris 2017" nacionālās atlases konkursam "Latvija dzied!"

No šī gada 27. marta līdz 31. martam savu dalību “Atvērtajā kategorijā” starptautiskā koru konkursa "Eirovīzijas gada koris 2017" nacionālajai atlasei var pieteikties Latvijas jauktie, sieviešu, vīru, senioru un skolēnu amatieru kori. 29. aprīlī Nacionālā atlase tiks translēta LTV1 kanāla un interneta tiešraidē raidījumā "Latvija dzied!".

Lasīt tālāk
Valsts (Ne) Akadēmiskā kora „Latvija” 1. aprīļa koncerts

Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" savu 75. sezonu iesāk ar jautru koncertprogrammu - valsts (Ne) Akadēmiskā kora “Latvija” 1. aprīļa koncertu, kurā koris atļausies būt (Ne) akadēmisks, kā tas ierasts.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti