BALSIS oficiāli prezentēs dziesmas VINDO videoklipu!

BALSIS oficiāli prezentēs dziesmas VINDO videoklipu!

5. jūlijā Kaņepes Kultūras centrā notiks Jauniešu kora BALSIS jaunā videoklipa VINDO prezentācija.

Klips izveidots īpaši kora 30. gadu jubilejai. Dziesmu radījuši trīs lieliski mākslinieki – mūzikas un daļēji vārdu autors Reinis Sējāns, daļēji vārdu autors Shipsi, kora balsīm salicis Andris Sējāns. Ierakstā piedalās Jauniešu koris BALSIS, diriģents Ints Teterovskis un DJ Monsta, kurš dziesmai radījis īpašu skanējumu. Klips uzņemts šī gada martā/aprīlī, vairāk kā 30 vietās Latvijā, kuras ne visas ir iecienītāko tūrisma galamērķu sarakstā, bet tieši otrādi – rada nebijušu, sirreālu sajūtu. Klipa tapšanā piedalījies Pēteris Brīniņš un Eaglewood films. Interesanti, ka VINDO videoklips savu neoficiālo pirmizrādi piedzīvoja 8. aprīlī Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, kurā notika kora 30 gadu jubilejas koncerts “SVĒTKI!”. Klipā izmantotais skaņu celiņš ir no dzīvā koncerta ieraksta, ko tehniski pielāgojis Tālis Timrots.

Sākot no plkst. 20.00, Kaņepes Kultūras centra kinozālē (2. stāvā) ik pa 20 minūtēm norisināsies bezmaksas videoklipa seansi. Katru seansu vadīs ar dziesmas vai klipa rašanos saistīts mākslinieks, pastāstot par dziesmu, video un sīkāk atbildot uz interesentu jautājumiem. Ja kāds no seansiem ir pārpildīts (kinozālē 30 vietas), aicinām baudīt džeza mūzikas koncertu Kaņepes Kultūras centra terasē – uzstājas Kaspars Vizulis / Reinis Ozoliņš / Ivars Arutjunjans. Ieeja koncertā EUR 3.00.

Seansi:

  • 20.00 VINDO ar klipa idejas autoru Pēteri Brīniņu
  • 20.20 VINDO ar vārdu un mūzikas autoru Reini Sējānu
  • 20.40 VINDO ar aranžētāju Andri Sējānu
  • 21.00 VINDO ar Eaglewood films / Arvīdu Barānovu
  • 21.20 VINDO ar BALSIS dziedātājiem
  • 21.40 VINDO ar diriģentu Intu Teterovski
  • 22.00 VINDO ar BALSIS dziedātājiem
  • 22.20 VINDO ar DJ Monsta
  • 22.40 VINDO ar skaņu meistaru Tāli Timrotu

Līdzās VINDO, 8. aprīļa koncerta apmeklētājiem bija unikāla iespēja redzēt arī mākslinieku Antas Priedītes un Aigara Ozoliņa latviešu komponistu (R.Pauls, P.Vasks, V.Kaminskis, P.Plakidis, E.Dārziņš, L.Jēkabsone, U.Stabulnieks, I.Kalniņš, A.Maskats) dziesmām veidotos video noformējumus. Savietojot lielisko koncerta skanējumu un Antas un Aigara radītos zīmējumus mūzikai, ir izveidoti 10 unikāli video klipi, kuri savas pirmizrādes piedzīvos katru trešdienu – sākot ar 12. jūliju ziņu portālā jauns.lv.

Pateicamies par atbalstu videoklipu realizācijā un prezentēšanā portālam jauns.lv, Kaņepes Kultūras centrs, Latvijas Gāze, RKTMC “Mazā Ģilde”, Pbx.lv, Eaglewood films, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas Dome, Liepājas Kultūras pārvalde, “Sixt Latvija”, Mūzikas un mākslas attīstības fonds “Balsis”.

24.08. līdz 28.08. koncertsērija Daugavas BALSIS. Ogre, Ikšķile, Daugmale, Salaspils, Rīga, Stokholma. Jau septīto gadu augusta beigās BALSIS dosies ceļā pa upi, lai noslēgtu 2011. gadā sākto koncertsēriju, kuras mērķis ir vairāku gadu laikā ar plostiem, liellaivām vai citiem ūdens transportiem izbraukt visu Daugavas baseinu Latvijas teritorijā, sniedzot bezmaksas koncertus tuvākajos dievnamos, kultūras namos, skolās, estrādēs. Sīkāka informācija balsis.lv no 11.jūlija.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku