"Latvian Voices" izsludina papildkoncertu 7. oktobrī

"Latvian Voices" izsludina papildkoncertu 7. oktobrī

Vokālā grupa “Latvian Voices” aicina uz jaunu koncertprogrammu “Sudrabs”, šī gada 6. oktobrī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Papildkoncerts – 7. oktobrī plkst. 18.00. Sudrabs kā briedums un sudrabs kā vienkāršība – tas raksturo šo koncertprogrammu.

“Sudrabs ir ļoti daudzpusīgs materiāls. Tam tiek piedēvēta spēja attīrīt, kā arī spēja uzglabāt enerģētisko informāciju. Varbūt tieši tādēļ sudrabs bieži tiek saistīts ar cilvēka emocionālo un garīgo briedumu? Katrā ziņā ir interesanti, ka mēs kā grupa vienprātīgi sajutām sudrabu kā simbolu savai šī brīža muzikālajai identitāti” stāsta grupas dalībnieces.

Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas “Latvian Voices” radītas oriģināldziesmas, kuru stāstos tiek izdziedātas dažādas sudraba nokrāsas. Neatņemama koncerta sastāvdaļa būs arī latviešu un citu tautu folkmūzikas melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos.

Koncertā “Sudrabs” klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs līdz šim pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā piemēram “Piekūns skrien debesīs” (“Jauns Mēness”), “True Colors” (Fils Kolinss) kā arī daudzas citas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku