Jauniešu koris "Balsis" aicina uz mīlestības un sirsnības pilnu koncertu "Mīlestība=II"

Jauniešu koris "Balsis" aicina uz mīlestības un sirsnības pilnu koncertu "Mīlestība=II"

Jauniešu koris "Balsis" aicina uz mīlestības un sirsnības pilnu koncertu "Mīlestība=II"

Jauniešu koris "Balsis" tradicionāli februārī klausītājus aicina uz kormūzikas koncertu "Mīlestība = II" (Mīlestība ir divi), kur kopīgi vērojam attiecības starp diviem dažādiem lielumiem – Sauli un Mēnesi.

"Iedomājies! Ir tumša nakts, Tu guli zem zvaigznēm. Skan debesu un dabas simfonija un Dārziņš, Tiguls, Melngailis, Ešenvalds, Kalniņš, Pauls, Barisons, Sējāns… Ausma, pirmās putnu balsis. Rīts! Varēs apsēsties ērtāk, sajust mīlestības pieskārienu tik ikdienišķajā trešdienā, pieredzēt Saules, Mēness un Balsu satikšanos", par sajūtām gaidāmajā koncertā stāsta Ints Teterovskis. 

Tuvāk zvaigznēm palīdzēs nokļūt multimākslinieks Pēteris Brīniņš. Glāžu skaņām telpu piepildīs Linda Mangule. Visu diriģēs Ints Teterovskis.

Bezmaksas ieejas kartes var saņemt Ādažu kultūras centra kasē vai rezervēt pa tālruni 27762017. Vietu skaits ierobežots. Koncerts norisināsies 14. februārī plkst. 20.00 Ādažu kultūras centra Ceriņu zālē, Gaujas ielā 33A.

Jauniešu kora Balsis tuvākās uzstāšanās: no 15. līdz 18. februārim Jaunā Rīgas teātra vecajās telpās, Smiļģa muzejā

Izrāde “Pēdējais, kas aiziet”. Latvijas Jaunā teātra institūts sadarbībā ar teātri Kanuti Gildi SAAL (Tallina) uz abu valstu simtgades svētkiem viens otram dāvina nelielus festivāla formāta svētkus. Festivāla centrālais notikums ir 4 igauņu mākslinieku un 4 latviešu mākslinieku kopdarbs "Pēdējais, kas aiziet", kura centrālā tēma ir lībieši. No Latvijas projektā piedalās režisors Valters Sīlis, dramaturgs Kārlis Krūmiņš, scenogrāfe Austra Hauks un skaņu mākslinieks Toms Auniņš.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku