Uz koncertcikla “Iededz gaismu” koncertiem sāk pārdot abonementu!

Uz koncertcikla “Iededz gaismu” koncertiem sāk pārdot abonementu!

Ar daudzveidīgu un krāsainu programmu 12. novembrī sāksies koncertcikls “Iededz gaismu”, kas liepājniekiem un pilsētas viesiem rudens un ziemas tumšajos vakaros piedāvā augstas raudzes kamermūzikas un džeza koncertus jau septīto gadu pēc kārtas. Koncertcikla rīkotāji - organizācija Via Cultura piedāvā iegādāties abonementu uz koncertiem, kas notiks līdz gada biegām. 

Abonementā iekļauti pieci koncerti, kas notiks gan Promenade hotel mājīgājā Hika zālē, gan koncertzāles “Lielais dzintars” aksutiski izcilajā kamerzālē. Koncertciklu 12.novembrī plkst. 17:00 Promenade Hotel Hika zālē atklās viens no ievērojamākajiem Portugāļu ansambļiem - Lisabonas ģitāru kvartets (Lisbon Guitar Quartet), 26. novembrī plkst. 18.00 koncertzāles “Lielais dzintars” kamerzālē notiks čellista Ērika Kiršfelda un pianistes Hertas Hansenas dueta koncerts “Variācijas dzīves vietas iegādei”, 10. decembrī plkst. 18.00 koncertzāles “Lielais dzintars” kamerzālē būs svētki džeza mūzikas mīļotajiem kopā ar Māra Briežkalna kvinteta pasaulē jau daudz atksaņoto programmu “Rothko in Jazz”, 17. decembrī plkst. plkst. 18.00 promenade Hotel Hika zālē latviešu un lietuviešu mūziķu sadarbībā notiks muzikāls vakars dziesmās un stāstos “Gustavs un Alma Māleri”, starp Ziemassvētkiem un jauno gadu, otrdien, 27. decembrī plkst. 18.00 koncertzāles “Lielais dzintars” kamerzālē uzstāsies vokālā grupa “Putni” koncertā “Ziemassvētku dziesmas”.

Abonementa cena ir 35 euro. Parastā biļešu cena uz vienu koncertu ir no 7 līdz 15 euro atkarībā no vietas “Lielā dzintara” kamerzālē. Atseviešķu koncertu cena Hika zālē ir 10 euro. Pērkot abonemetu, iespējams ietaupīt līdz 20 euro. Abonementi un biļetes uz atsevišķiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ir atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja bez maksas. Organizatori lūdz izvērtēt koncerta piemērotību bērna vecumam.

Koncertcikls notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts SIA „Latvijas koncerti” atbalstu. 

Plašāka informācija par festivālu pieejama interneta vietnē www.viacultura.lv

Informāciju sagatavoja koncertcikla rīkotāja Dace Bluķe


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti