Lielkoncerts “Veltījums Igaunijai”

Lielkoncerts “Veltījums Igaunijai”

Lielkoncerts “Veltījums Igaunijai”.

Sveicot Igaunijas Republiku tās simtgadē, un ievadot simtgades svinības Latvijā, plaši atpazīstamā igauņu diriģente Veronika Porstmuta (Veronika Portsmuth) un tās Kora akadēmija ir izveidojuši īpašu koncertprogrammu, kas tiks izpildīta gan Sv. Pētera baznīcā, Rīgā, kā arī Sv. Kārļa baznīcā, Tallinā.

Koncerts veidots abu valstu lielo jubileju ietvaros, iekļaujot Igaunijā dzimušu komponistu un dzejnieku skaņarbu izlasi. Šajos koncertos tiks prezentēta mūsdienu mūzika, kas tiks papildināta ar laika pārbaudītām igauņu mūzikas pērlēm. Skaņdarbi simbolizē Igaunijas kultūras attīstību daudzu gadu garumā. Koncertā izskanēs igauņu kormūzikas klasika, kā arī jaunās paaudzes komponistu Heina Vaikmā un Kristo Matsona kompozīcijas.

Izpildītāji:

  • Veronikas Portsmutas kora akadēmijas Koncertkoris;
  • Veronikas Portsmutas kora akadēmijas Kamerkoris;
  • Saksofonu kvartets “Quattro Quarti”;
  • Vokālais ansamblis Ring;
  • Raun Jūrikas (taustiņinstrumenti), Pireta Aidulo (ērģeles), Heini Vaikmā (ģitāra un taustiņinstrumenti), Kristiāns Krievāns (vokāls)

Koncerta programmā piedalīsies:  Kristo Matsons, Arvo Pērts, Heino Ellers, Tonu Korvits, Urmass Sisasks, Mina Hērma, Veljo Tormiss, Ēriks Ešenvalds, Heini Vaikmā.

Mēs esam pagodināti aicināt Jūs izbaudīt neaizmirstamu koncertu.

Veronikas Porstmutas kora akadēmija piedāvā:

Rīgā, Sv. Pētera baznīcā (Skārņu iela 19)

Sestdien, 17. februārī, plkst. 17.00

Ieeja brīva


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku