Pasaulslavenais akordeonists Fausto Bekalosi un čellists Ruslans Viļenskis prezentēs jaunu mūzikas projektu „Itāļu nakts”

Pasaulslavenais akordeonists Fausto Bekalosi un čellists Ruslans Viļenskis prezentēs jaunu mūzikas projektu „Itāļu nakts”

Pasaulslavenais akordeonists Fausto Bekalosi un čellists Ruslans Viļenskis prezentēs jaunu mūzikas projektu „Itāļu nakts”.

21. augustā, plkst. 19:00, VEF Kultūras Pils kamerzālē pieprasītākais pasaules džeza akordeonists Fausto Bekalosi (Itālija) un izcilais čellistsRuslans Viļenskis prezentēs kopīgo mūzikas un kino projektu „Itāļu nakts”.

Projekts „Itaļu nakts” ir unikāls ceļojums uz itāļu mūzikas un kino pasauli. Itāļu kino ir slavens ne tikai ar aktieriem, režisoriem, operatoriem, bet arī ar pasakaini skaisto mūziku. Dažreiz filmas sižeti tiek aizmirsti, bet mīļākās filmas melodija paliek skatītāja ausīs.  Pirmo reizi vienā projektā tiks demonstrētas video skices no slavenākām itāļu filmām, tādām kā  "Astoņi ar pusi ", "Sievietes smarža", "Ceļš", "Amarkords", Jaunais Kinoteātris "Paradiso", "Rokko un viņa brāļi".  Šajā vakarā skanēs Nino Rotas, Ennio Morrikone, Armando Trovajoli, Fausto Bekalosi un Luisa Bakalova mūzika. Rīgā Viļenski un Bekalosi dzirdēsim kopā ar stīgu grupu, kuras sastāvā vijolnieks Aleksejs Bahirs, vijolnieks Raimonds Melderis, altiste Elīna Andrianova un kontrabasists Viktors Stankevičs.

Fausto Bekalosi ir viens pasaules pieprasītākajiem džeza akordeonistiem un regulārs leģendārā ģitārista Al Di Meola skatuves partneris. Mūziķis ir uzstājies kopā ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā Enriko Rava, Al Di Meola, Džordžo Mirabassi, Dons Bairons, Kenijs Vīlers, Ralfs Alessi un daudziem citiem. Unikāls un atpazīstams no pirmajām notīm ir viņa akordeona skanējums. Bekalosi spēles stils ļaus vēl dziļāk izjust un baudīt mūziku, kuru radījuši izcili itāļu komponisti. Plašas elpas melodijas un līdzsvarotas melodiskās līnijas ar dinamisku visaptverošu skaņu - tas viss ir Fausto Bekalosi.

Vairāk informācijas:  www.vilenskylive.com

Biļetes ir pieejamas „Biļešu serviss” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā un

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/cits/italu-nakts-muzika-un-kino-ruslans-vilenskis-un-fausto-bekalosi-256560/

VILENSKY LIVE – ir augstvērtīgas mūzikas koncertu sērija Baltijā. Koncertu sērijas ietvaros ir uzstājušies tādi pasaulslaveni mākslinieki, kā itāļu komponists un bandoneonists Paolo Russo un laikmetīgā Argentīnas tango (Nuevo Tango) leģenda, „Grammy” balvas laureāts - maestro Pablo Zīglers (Pablo Ziegler), britu džeza pianiste Katja Surikova un Latin-Grammy balvas ieguvējs ģitārists Kike Sinēzi.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku