Britu vokālais ansamblis 'Voces8' uzstāsies Rīgas Domā

Britu vokālais ansamblis 'Voces8' uzstāsies Rīgas Domā.

Britu vokālais ansamblis 'Voces8' uzstāsies Rīgas Domā.

Rīgas Domā 10. oktobrī koncertu sniegs pazīstamais vokālais ansamblis "Voces8" no Lielbritānijas. Koncerts Latvijā norisināsies 8. Starptautiskā Rīgas A Cappella festivāla ietvaros.

Koncertā Rīgas Domā "Voces8" piedāvās plašu programmu no renesanses polifonijas līdz mūsdienu mūzikai un populāru skaņdarbu aranžējumiem.

2020. gadā vokālais ansamblis "Voces8" svinēs savu 15 gadu jubileju ar jauniem ierakstiem un daudziem koncertiem visā pasaulē. "Voces8" savā darbībā iemieso Anglijas senās kordziedāšanas tradīcijas un meklē jaunus ceļus vokālās mūzikas attīstībai nākotnē.

Ansamblis darbojas ierakstu kompānijas "Decca Classics" paspārnē un ir izdevis vairākus labi atzītus albumus, iegūstot augstas pozīcijas pasaules klasiskās mūzikas ierakstu topos. "Voces8" par saviem galvenajiem muzikālajiem mērķiem uzskata spēju iedvesmot citus un dalīties ar cilvēkiem dziedāšanas priekā. Grupas dalībnieki ir vieni no redzamākajiem vokālās mūzikas izglītības vēstnešiem un īstenotājiem, kuru meistarklases, semināri un dažādas muzikālās pilnveidošanas iniciatīvas katru gadu sasniedz lielu auditoriju visā pasaulē.

8. Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls 2020. gadā norisināsies no 10. līdz 18. oktobrim un tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu vokālās mūzikas kustības identitāti Latvijā, parādot a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu. 2020. gadā festivāls savā programmā piedāvās vairākus starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstinās ar spilgtiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Roka mesa Latviešu kino dziesmas